PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000}
6,6 2 763
oceny
6,6 10 1 2763
T2 3 D: Battle Across Time
powrót do forum filmu T2 3-D: Battle Across Time

.............co to jest za Terminator??czy 3D to chodzi że w trójwymiarze czy jak bo niegy wcześniej z tym filmem się nie spotkałam.................

Paz_Vega

Jak znasz angielski to czytaj:

http://en.wikipedia.org/wiki/T2_3-D:_Battle_Across_Time

Jak nie znasz to odpowiem, że jest to film krótkometrażowy puszczany w #D na 3 ekranach, poprzedzony krótką scenką w realu. Ale lepiej poczytaj na wiki:).

Paz_Vega

To jest kilkuminutowy filmik oparty w całości (poza aktorami) na efektach specjalnych.
Nic tam nie jest prawdziwe.
Wszystko jest zrobione komputerowo
Cameron puszczał go na premierze T2 w kinach dla wybranych, aby pokazać jak bardzo można za pomocą samych komputerów stworzyć realny film.

ocenił(a) film na 7
skyter

"Nic tam nie jest prawdziwe." hahaha
"Wszystko jest zrobione komputerowo" hahaha 2
"Cameron puszczał go na premierze T2 w kinach dla wybranych," hahaha 3
moze poczatkowo to miala byc manifestacja techniki ale pozniej stworzono z tego regularny "film"...

Jak nie masz o czyms pojecia to sie nie wypowiadaj... okey ?

T2 3-D: Battle Across Time to cale show odgrywane odgrywane na zywo chyba do dzis w jednym z parków rozrywki w LA... sklada sie z czesci z zywymi aktorami (wczesniej "oryginalni" Arnold, Linda, Patrick, Edward, teraz ich dublerzy) oraz z chyba 20minutowego filmu 3D, gdzie T-800 i John przenoszą sie do przyszlosci...

Całosc (show + film) jest zlozona w jedno dvd przez fana i dostepna jest w necie...

ocenił(a) film na 8
shamar

Shamar, a gdzie to jest dostępne??? tj całosć... co trza wpisać w wyszukiwarach??? ps. bo pewnie za podanie linku to temat admin skasuje... ;-)

ocenił(a) film na 7
hbk06_qbas

http://fanedit.org/477/

ale linków juz tam nie ma od jakiegos czasu... prawdopodobnie są na ich forum...

poza tym, naprosciej, wpisz w google - Terminator 2 3D: Battle Across Time T-HOPE Ultimate Edition, i juz masz odpowiedz :)



shamar

Z tego co się temu przyglądałem to całości nie ma. Nagrałem sobie całość na DVD. Kiedyś znalazłem inną wersję, która zawierała przedstawienie i może nawet więcej filmiku (nie pamiętam), ale był to najgorszej jakości CAM:). Komuś z widowni strasznie latała ręka. Za dwa tygodnie lecę do USA i będę w Californii, więc może uda mi się to obejrzeć (o ile jeszcze grają...). Miło by było jednak, gdyby zdecydowali się wypuścić to na DVD, nawet limitowanym.

ocenił(a) film na 7
Maszin84

na tych 2ch DVD jest niecale ? ... myslalem , ze tam jest cale...

nie sciagalem tego bo wazy z 7 i pol GB...

Czytalem ostatnio wywiad jakis i mozliwe ze wydadzą to na BluRayu wersji 3D... choc maja jakies problemy z konwersją a przede wszystkim prawa do tego posiada inna wytwornia niz do Terminatora, chyba Universal... i tu są najwieksze klopoty

shamar

Z tego co pamiętam to na drugim DVD były jakieś materiały, wywiady czy coś tam. Ja ściągnąłem jedną płytę i nie ma tam pełnej wersji. Zresztą gdyby była już dawno znaleźlibyśmy rip na necie.

ocenił(a) film na 7
Maszin84

na necie jest jakis niepelny rip... w przynajmniej kiedys był... wiec moze to z tego bylo

shamar

Na tej płycie masz zlepek tego, co wyciekło. Nagrywane kamerką pokazy, oraz sam film (oczywiście niepełny).

ocenił(a) film na 8
shamar

Shamar dzięxxxx.

zajebiste to jest. Rozwala mnie motyw jak Arni kasuje endoszkielet a John pyta sie go "Twój znajomy" a Arni odpowiada "nie, kolega z college'u" :-))

ocenił(a) film na 7
hbk06_qbas

nie ma sprawy :), jak bedzie ci sie chcialo to moglbys wyciac sam film... bo ja tej wersji za diabla nie sciagne chyba na moim laczu calej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones