PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000}
6,6 2 763
oceny
6,6 10 1 2763
T2 3 D: Battle Across Time
powrót do forum filmu T2 3-D: Battle Across Time

Niech mi ktos tylko powie skad wzial sie ten T-800. Arnold gral model T-101. Wystarczy posluchac co sam mowi (jesli chodzi o druga czesc cyklu).

Widmowy

T800 to generacja. Posłuchaj co mówi Reese. Model 600 miał skórę z gumy, był łatwo wykrywalny. Ten (mowa teraz o T800) to co innego. Poci się, miewa nieświerzy oddech. Musiałem zaczekać aż cię zaatakuje żebym mógł go namierzyć.
Poza tym to byłby ogrmny skok od 101 do 1000 (ulepszony prototyp, płynny metal).
T101 natomiast to coś jak wzór, wygląd. Przecież jeśli każdy morderca (T800) wygladałby tak samo to ludzie szybko nauczyliby się komu nie ufać a skoro T800 może wygladać jak każdy (nawet twój najbliższy przyjaciel jeżeli fabryka Sky-Netu ma odpowiednie dane) to łatwo może wejść do bunkra rebeliantów. Zwróć uwagę na scenę z pierwszej części (sen Reesa) kiedy do bunkra wdziera się terminator. Wcale nie wyglada jak Arnold.

HuntMocy

T-101 był w pierwszej części a T-800 w drugiej (ten grany przez Arnolda). Ja tak pamiętam.

Shadowman

A może po prostu T-101 był modelem nr 101, a T-800 był modelem nr 800 Terminatora i tak to leci numeracją w górę. Tak że T-1000 był tak zaawansowany bo miał taki numer wysoki. Nie wiem czy zauważyliście ale w Terminatorze 3 był jakiś model T-1 czy jakoś jak T-X go włączała. I może one po prostu numerami lecą. Chyba, że chodzi faktycznie o model 101 i jeszcze jakieś podnumery w stylu 101 - 1 czy 101 - 2. Ale nie pamiętam żeby to w filmie podawali. Co innego model samego "szefa szefów" w Terminator: Battle Across The Time 3-D gdzie robot broniący skynetu (chyba) ma numer T - 1000000. Ale jeśli on bronił Skynetu, to musiał być zbudowany już na samym początku(Chyba że Skynet modernizował swą straż na poczekaniu:))w takim razie po co numery od początku??? Sam sie zakręciłem teraz i wpadłem w paradoks w jaki wpada cały scenariusz filmu:)

HuntMocy

T-101 był w pierwszej części a T-800 w drugiej (ten grany przez Arnolda). Ja tak pamiętam.

Shadowman

Nie. Hunter ma rację. T-800 i T-1000 to generacje (cos jak marki samochodów:))) a numery 100, 101 to modele tych generacji. Model 101 występował w T2 i T3 a model 100 w T1. Model 100 róznił się od tamtych uczesaniem no i jakby nie było młodziej wyglądał:))) Ciekaw jestem jak numerują inne T-800 nie wyglądające jak Schwarzenegger, może zaczynają się od liczb 200, 300 itd.

pitero83

a ja czytałam, że model to T-101 seria 800. I te numery lecą w górę zgodnie z zaawansowaniem modelu. Tak jak mówił Reese 600 miał skórę z gumy, 800 jest pokryty żywą tkanką a 1000 jest już najbardziej zaawansowany, bo to płynny metal.

Widmowy

T-800 (Cyberdyne Systems Model 101)według wikipedi

krzychu_21

Akurat dzisiaj oglądałem trójkę Terminatora i tam ładnie było pokazane bo pierwszych modelach. TX podeszła to drugiego z kolei, na którym było napisane T1- 2, potem w filmie widoczne były jeszcze inne (o ile się nie mylę T1- 8). Idąc zgodnie z logiką pitero83 ma raczej rację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones