PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000}
6,6 2 763
oceny
6,6 10 1 2763
T2 3 D: Battle Across Time
powrót do forum filmu T2 3-D: Battle Across Time
mieszkoxxx

Cześć!
W tym 1 linku mozna zobaczyc tylko 7 minut akcji. Prawdopodobnie brakuje jeszcze 5 minut. A w tym 2 linku nie znalazle tego filmu.
CZY KTOŚ Z WAS OBEJRZYLAŁ CALOŚĆ TEGO FILMU? PROSZE O KONTAKT ZE MNA.
Łukasz (luke_kunert@wp.pl, g-g 8983383)

luke_kunert

Ta kopia trwa tylko 7 minut, ale jest chociaż przyzwoitej jakości. W sieci jest tez pełna wersja filmu trwająca 14 minut, ale była nagrywana kamerą w tym parku rozrywki i obraz strasznie trzęsie i słychać piski i wrzaski widowni (pewnie cholernie im sie podobało - jak ja im zazdroszczę :-)).

Pozdr.

luke_kunert

widzialem caly show na zywo w universal studios na florydzie. brakujace czesci filmu sa odgrywane na scenie na zywo przez aktorow

kajfi

Aktorzy grają na żywo początek i tego brakuje, ale brakuje też końcówki, gdzie występuje T-1M.

luke_kunert

Pelny show nagrywany przez kogos mozna zobaczyc w 3 czesciach na youtube, np. tu:
http://www.youtube.com/watch?v=CrHdW1H0pcA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=3R6_V7r79_s&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=44voATdOR6Y&feature=related

ocenił(a) film na 8
mieszkoxxx

Całkiem fajny filmik,chciałbym go obejrzeć w 3-D:) !!!pozdro!!!

evangel

Ciekawe czemu nie puszczą tego na DVD po latach. Przecież nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd do USA, żeby to obejrzeć. Fakt, że oglądając na DVD nie będzie 3/4 wrażeń z tego, ale zawsze całość się obejrzy:).

ocenił(a) film na 7
mieszkoxxx

najpelniejsza wersja filmu tzn - cale show (przed, po, caly seans 3D, dodatki) - jest dostepna na fanedit.org, z tym ze zalozone jest na dvd czyli spory rozmiar ma...

shamar

Spieszę sprawdzić:). Damn, nie wiem jak ściągnąć. Zarejestrowałem się i dalej nie wiem. Co to jest linktalk?

ocenił(a) film na 7
Maszin84

wczesniej tam byly linki na rapida , tak zassalem rozszerzona wersje pewnego filmu, teraz chyba trzeba sie zarejestroiwac na ich forum... ale jak wkleisz dokladną nazwe tej wersji w google

- Terminator 2 3D: Battle Across Time T-HOPE Ultimate Edition

to wyskoczy Ci sporo stron z torrentami do tego pliku - ja niestety sciagal go nie bede bo rozmiar jest dla mnie zabojczy a zauwazylem ze to są az 2 DVD slownie - DWA...

mam skads sciagniety sam filmik zmiksowany z roznych zrodel i jest to dluzsza wersja od tej 7 minutowej ale chyba tez nie do konca pelna, tak wiec... :)

shamar

No właśnie tylko torrent mi pozostał, już wrzuciłem na ruszt. Wziąłem obydwa dyski, żeby nie być pijawką (mało seedów jest), więc chyba będę musiał wypalić na DVD:).

ocenił(a) film na 7
mieszkoxxx

mam już chyba cały ( chyba - bo mam z wielu zrodel, w kazdej prawie cos czego nie ma w innej ).

Jak skleje w calosć ( choc roznic w jakosci bedzie sporo w poszegolnych fragmentach) to zapodam

shamar

A czy sciagnales z torrentow ten 7,24 GB DVD zrobiony przez fana - moze on juz zgromadzil w nim wszystkie najlepsze kawalki?

Tu jest opis:
http://thepiratebay.org/torrent/4132503/Terminator_2_3D__Battle_Across_Time_T-HO PE_Ultimate_Edition

Gosc powiedzial takze komentarzach:
"Currently I'm working on version 2.0 of this fanedit. It will include even more pictures, posters and a new T23D documentary. "

cameronphilips

Tylko że T-HOPE nie zawarł materiałów nagrywanych amatorską kamerką na pokazie, która krąży po necie. Tak mi się przynajmniej wydaje:).

ocenił(a) film na 7
cameronphilips

nie sciagalem tego głownie przez rozmiar ale z tego co wyczytałem to tam tez nie ma wszystkiego . najwazniejsze co tam jest to 2 wersje workprinta :

1. 15 min
2. 7 minut

Obie wersje juz mam. Poza tym mam cały pokaz, w roznych wersjach, z roznych kin ( tu jest glowny problem, zeby to posklejać bo wszystko jest nagrane kamerami i trzeba wybrac najlepsze elementy - nie mam tak, zeby kazdy byl nagrany idealnie - jeden nagral dobrze pewne fragmenty a drugi je spieprzyl i vice versa wiec jedynie wymieszanie mam sens) .

Przy czym , znalazlem kilka nagran cyfrową kamerą i tam jakosc jest bardzo dobra ale zas operator nie najlepszy...heh.


Znalazlem nawet pokaz z Arnoldem ( przynajmniej tak mi sie wydaje bo jakosc jest z kamery VHS).
Dochodzi jeszcze przedpokazowa reklama Cyberdyne i sabotaz Sary Connor i Johna ( z oryginalnymi aktorami z filmu ).

Tak wiec - wszsytko juz jest , tylko zmiksowanie tego w sensowną calosc pozostaje.

ocenił(a) film na 7
shamar

zapomnialem - " moze on juz zgromadzil w nim wszystkie najlepsze kawalki?"

Oczywiscie pewnie zrozumiales, jak wspominalem, ze on (jako ze to stary fanedit) nie mogl (chyba) zgromadzic tam tych nagran z cyfrowych kamer ( ktore są nowe i z Japonii).

ocenił(a) film na 8
shamar

ja posklejałem nagranie pokazu kamerą z oryginalnymi aktorami + te 7 minut w b. dobrej jakosci + końcówka (t oz T-1000000 i zniszczeniem Skynetu) która nie jest najgorszej jakosci.

SzOpMaN

Panowie jak już się z tym uporacie to zamieśćcie gdzieś wyniki swojej pracy:). Chętnie obejrzę. Tylko nie YouTube (kompresja), najlepiej rapidshare. Tylko broń boże OdSiebie, bo Was zamkną:).

ocenił(a) film na 7
Maszin84

tam juz chyba nie ma kompresji bo zauwaz , ze mozna wrzucac HD.

Moim problemmem bedzie jeszcze to, ze bede musial brac angielską sciezke dzwiekową z workprinta , ktory ma slabą jakosc do lepszej jakosci workprinta japonskiego.

shamar

No w sumie można przełączyć na HQ/HD. Ale i tak filmik jest konwertowany (format mp4), a to nigdy nie polepszy jakości, co najwyżej może pogorszyć. Ja tylko wnoszę, żebyście OPRÓCZ YT zamieścili filmiki w oryginale na jakimś RS:). Na YT niech sonie każdy obejrzy Wasze dzieła!

ocenił(a) film na 7
SzOpMaN

to zapodaj gdzies.

Ja mam ponad 600 mb materialow - pokazow , filmików. Sklejenie tego w zajebista calosc to bedzie wyzsza szkola jazdy ( choc mam juz w glowie , ktore ujecie z ktorej wersji wybrac)

ocenił(a) film na 7
shamar

shamer jak skleisz to daj na megaupload i daj lika na fimweba

ocenił(a) film na 7
mieszkoxxx

tak to bedzie wygladalo u mnie - dalem pare zrzutów ekranu

http://www.filmweb.pl/blog/entry/513068/Terminator+2+3D+-+projekt+pełny+pokaz.ht ml;jsessionid=18m8vo50xwd6t

shamar

Wygląda zachęcająco:). Swoją drogą to skandal, żeby fani terminatora nie mogli dostać tego na DVD:(. Nie każdego stać na to, żeby jechać do Japonii albo USA i obejrzeć pokaz. Ja w USA byłem, miałem zamiar obejrzeć, ale anulowali mi wizę i trzeba było wracać:).

ocenił(a) film na 7
Maszin84

"anulowali mi wizę"

wkurwia mnie polityka podludzi i dlatego moja noga tam nigdy nie stanie.

ocenił(a) film na 8
shamar

przyznam, że wersja kolegi wyżej na screenach prezentuje się o niebo lepiej. Ja to co mam na żywo mam b. słabej jakosci. Końcówka jest b. średnia jesli chodzi o jakosc.

ocenił(a) film na 7
SzOpMaN

tylko to co jest w zajebistej jakosci to jest tak skadrowane, ze niech ich ch. strzeli. Musze wykorzystac ta slabszą i tam moge wsadzic kilka ujec z tej dobrej bo inaczje nikt by sie nie polapal co sie dzieje na ekranie.

shamar

Chodź to z pozoru niemożliwe, ja nie lubię ich bardziej niż przed wjazdem do USA:D.

ocenił(a) film na 7
Maszin84

mam nadzieje że ktoś zrobi do tego PL napisy bo z moim angielskim to słabo

ocenił(a) film na 8
Terminator9

do 7 minutówki napisy są wiec kwestia dorobienia do reszty ;p zreszta da sie zrozumiec spokojnie co mowia

ocenił(a) film na 7
SzOpMaN

shamar ja bym ci radził złączyć te kawałki movie makerem

ocenił(a) film na 7
Terminator9

jakbys kiedykolwiek tego uzywal ( a raczej uzywal tego i innych programow) to bys mi nie radzil uzywania WMM :)

shamar

Święte słowa:). Ja z Microsoftu używam tylko czystego Windowsa, żadnego dodatkowego oprogramowania. Do filmów pewnie VirtualDubMod?

ocenił(a) film na 7
Maszin84

Dub czasem do jakichs ciec. I rozne pluginy np. do wklejania liter.

Najpierw Premiere, pozniej Power Director, cos tam jeszcze (ale byly tak ch. ze nawet nei pamietam. A od jakiegos czasu testuje Sony Vegas.

Choc Premiere i tak uwazam za najlepszy.

ocenił(a) film na 7
shamar

shamer a kiedy to zrobisz sory że tak wypytuje ale się trochę na to napaliłem ??

ocenił(a) film na 7
Terminator9

1. ciezko powiedziec bo nie mam za bardzo czasu
2. nie przekrecaj nicka

mieszkoxxx

tu coś też jest... ale nie sprawdzałem :) http://www.mininova.org/tor/590138

ocenił(a) film na 7
milo_one

to jest czysta cz. filmowa.

ocenił(a) film na 7
mieszkoxxx

http://mediasylum.blogspot.com/2009/12/terminator-2-3d-pene-show.html

tu dalem linki do pelnego show i w roznych jakosciach. Posiadam niektore filmiki w lepszych ale , zeby mialo to caly ksztalt mozliwy do zrozumienia, nie daje skrawkow - lepsze skrawki wkleje w to - choc kadrowanie co pare sekund roztrzesionej kamery to irytujaca sprawa.

tak poza tym to se bloga zareklamuje, heh

ocenił(a) film na 7
shamar

a mam pytanie czy mógłbyś to wstawić na rapida albo na megaupload po chciałem se to ściągnąć na dysk i nagrać na płytę

ocenił(a) film na 7
Terminator9

po co mam to wrzucac. wejdz sobie np. na keep HD i sciagnij z utuba.

Jak zmontuje ladnie calosc z najlepszych skrawkow ( w jakiejs przyszlosci ) to zapodam do sciagniecia

ocenił(a) film na 7
shamar

już mi niepotrzebna mam już pełną wersje ściągnąłem brakujące części i wlepiłem do tej 7 minutowej jak będę miał czas to gdzieś zapodam

mieszkoxxx

Czy mozna to gdzies obejrzec w 3d lub lepiej w lepszej jakosci pobrac 3-D.
Mam papierowe ukulary to moge cieszyc sie trójwymiarem w domciu ;]
dzieki z gory za info;)

ocenił(a) film na 7
danioterix

zartujesz? powiedz, ze to zart

shamar

dlaczwgo mam żartować ????????????????????

shamar

dlaczego mam żartować ????????????????????

danioterix

Po pierwsze: każdy wykrzyknik/znak zapytania powyżej trzech to jeden ujemny punkt od średniej IQ.

Po drugie: nie wiem czy przeczytałeś chociażby ten temat. Gdybyś się wysilił, dowiedziałbyś się że koledzy składają całość z małych skrawków krążących po internecie. Jaki byłby tego cel, jeżeli istniałaby wersja w lepszej jakości?

Po trzecie: istnieje taki film w 3D, który jest składanką animacji i jest tam kawałek z T-1M w trójwymiarze. Efekt ciekawy, jeśli ma się okulary anaglifowe, ale na raz. Potrzebował będziesz Stereoscopic Player. Filmik nazywa się Encounters i jest na torrentach w pakiecie 3D Movies Collection (Enhanced).

Na nic więcej raczej nie licz.

ocenił(a) film na 8
mieszkoxxx

I tak powinien wyglądać nowy Terminator xD Rzecz jasna chodzi mi o klimat,
nie o efekty. Arnold już chyba na emeryturze :(

ocenił(a) film na 8
Zemadar

Osoby, które pisały w tym temacie o tej pełnej wersji T2:3D narobiły mi na to smaka... Oglądałem to kiedyś na youtube ale w kiepskiej jakości. Dlatego mam pytanie. Czy w tej "fanowskiej" wersji do ściągnięcia na 2 DVD (ważąca 7GB) jakość będzie lepsza? Jak to wygląda ogólnie? Czy sceny kręcone z kina z widowni są w znośnej jakości i czy obraz nie telepie się? Na youtube wkurzały momenty jak kamera nie kadrowała tego co trzeba lub jej operator (amator) trzymał ją tak, że trzęsła mu się ręka i kamera też.
Miło będzie jak ktoś z was odpisze w kilku słowach jak sprawa wygląda. Z góry dziękuję bardzo.

Axel

Tą edycją 2DVD oglądałem dawno, ale z tego co pamiętam to jakość znośna. Posklejane z najlepszych kawałków dostępnych w sieci. Nie jest chyba kompletna, przynajmniej ja nie znalazłem na DVD pełnej wersji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones