PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000}
6,6 2 763
oceny
6,6 10 1 2763
T2 3 D: Battle Across Time
powrót do forum filmu T2 3-D: Battle Across Time

Bylem na tym w universal studios na Florydzie. jest to show 3D. Mieszanka 'zywej' akcji z aktorami i filmu wyswietlanego na 3 ekranach. do tego dochadza explozje i dym na sali. Wszystko jest tak skonstrulowane ze widownia jest tak jakby tez bohaterem. W poczekalni wychodzi pani ze skynetu i opowiada o dobrodziejstwach zwiazanych z wprowadzeniem robotow w zycie, nagle transmisja na monitorach zostaje przerwana i sarah z johnem mowia ze to wszystko klamstwo i wtedy publicznosc wpuszczana jest do sali gdzie zaczyna sie show. Zajebista sprawa !!!

kajfi

To już od razu widać, że niestety nie byłeś ponieważ Universal Studios znajduje się w Los Angeles w Kaliforni, a nie na Florydzie. Ale faktycznie sprawa jest genialna i robi na prawdę wielkie wrażenie :)

j_banach

US jest na floryzie :
http://en.wikipedia.org/wiki/Universal_Studios_Florida

kajfi

Wiecie może czy grają jeszcze T2 3D w Kalifornii? Niedługo się wybieram do USA i z chęcią bym obejrzał.

Maszin84

Jak najbardziej grają w Kalifornii. A przynajmniej grali w 2001 roku, kiedy to odwiedziłem ten wstrętny, kapitalistyczny przybytek, zwany parkiem tematycznym Universal Studios ;).

Maszin84

Graja na 100%. Bylem w 2005 roku w LA. Show zrobilo na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Najlepsze jest to ze w trakcie show siedzenia podnosily sie pare milimetrow na minute, nikt nie zauwazyl a z koncowym wybuchem opadli wszyscy na fotelach. Fajny trik. Polecam odwiedzic UStudios jak tylko bedziecie mieli okazje. Super tez jest inscenizacja wodnego swiata - uwazajcie tylko na napisy na siedzeniach "wet section" :). Niektorzy nie znali angielskiego - ubaw byl przedni gdy znalezli sie pod wielka fala wody z pedzacych skuterow - priceless :).

kajfi

Może bym poszedł, ale gdyby to robili w Polsce, najlepiej w mojej wiosce;), jaka jest szansa(-200%) ale co tam, pomarzyć można. Czy rzeczywiście występowali w tym Arnold S., Linda H., Edward F. i Michael Biehn? Bo teraz to już chyba nie?
Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones