PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32023}

Taśma

Tape
7,1 3 869
ocen
7,1 10 1 3869
7,5 13
ocen krytyków
Taśma
powrót do forum filmu Taśma

Wymagają one od grających wysokiego kunsztu i pokazują,co tak naprawdę dany aktor potrfi.Ci,grający w "Taśmie" potrafią bardzo dużo,dlatego daję filmowi ocenę bardzo dobrą,czyli 8.Oczywiście nie tylko aktorzy się do tego przyczynili,ale równiez wciągający scenariusz i ciekawe dialogi,co wszystko razem dało zdecydowanie pozytywny efekt.

użytkownik usunięty
dustman

Ja mam jedno zastrzeżenie. Praca pana operatora:)kamera w prawo, w lewo, w prawo, w lewo, w prawo w lewo. Myślałam, że w taki sposób pokazuje się tylko mecze w tenisa ziemnego. Mnie to rozpraszało.

ocenił(a) film na 8

Ten film mógłby byc kolejnym, który powstał według zasad DOGME95. Kamera z ręki praktycznie przez cały film; długie ujęcia. Film sprawia wrażenie jakby był zmontowany w 48 godzin. Operator często "bawi się" transfokatorem. Niektóre ujęcia wyglądają tak, jakby nakręcił je amator. Ale dla mnie jest to niesamowite - ta surowośc. Absolutnie nie hollywoodzki film. I rola Ethana Hawke'a. 8/10

dustman

Te "gadane filmy" to po prostu sztuki teatralne przeniesione na ekran

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones