PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484163}
6,9 29 896
ocen
6,9 10 1 29896
6,0 3
oceny krytyków
Tajemnica Zielonego Królestwa
powrót do forum filmu Tajemnica Zielonego Królestwa

Animacja ta to kolejny dowód na nieogaraniczoną ludzką wyobraznie dopieszczoną w najmniejszych szczegółach,detalach.Bajeczka wielobarwna,kolorowa,pomysłowa w fabule,scenariuszu. Niektóre ujęcia,sceny walk,kadry,zdjęcia zapierają dech w piersiach.Fantastyczna rozrywka na wysokim poziomie dla całej rodziny.To jedna z tych bajek którą woli się zobaczyc kolejny raz zamiast nędznego gniota fabularnego lub średniego kina. Urzekająca,urocza,zabawna,mądra i jeszcze wiele cech pozytywnych mógłbym wymienic.....no ale po co ? WŁĄCZAJCIE TĄ BAJE I OGLĄDAJCIE A PRZEKONACIE SIĘ SAMI .....czysta REWELACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
orlando199

Tu się zgodzę jak najbardziej.

djrav77

Dzięki i pozdrawiam serdecznie za podobieństwo w guście i smaczku no i w temacie.

djrav77

Dzięki i pozdrawiam serdecznie za podobieństwo w guście i smaczku no i w temacie

użytkownik usunięty
orlando199

Hehe, co za entuzjazm! :) Ale zgadzam się, mnie też się bardzo podobało. :D I bardzo bym się ucieszyła, gdyby zrobili drugą część!

Dzięki i pozdrawiam serdecznie za podobieństwo w guście i smaczku no i w temacie

orlando199

Dzięki i pozdrawiam serdecznie za podobieństwo w guście i smaczku no i w temacie

ocenił(a) film na 7
orlando199

No cóż filmik ładny wizualnie, ma też trochę fajnych tekstów, ale Epoka lodowcowa, Tupot malych stóp, czy Shrek to to nie jest...Nawet nie Madagaskar. Spośród animacji o podbnej tematyce z serca polecam Horton słyszy ktosia - nad którym ja z kolei piałem z zachwytu...

ocenił(a) film na 7
orlando199

P.S. jak bóbr płakałem też na Odlocie (Up)...może dlatego że sam przez kilka lat nie moglem doczekać się potomstwa...

ocenił(a) film na 9
RogerVerbalKint

Zgadzam się z autorem tematu. Już pomijając nieziemską animację, film jest pomysłowy, barwny, ciepły i wzruszający <3

ocenił(a) film na 7
orlando199

Bajka fajna , animacja rewelacyjna zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones