PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484163}
6,9 29 886
ocen
6,9 10 1 29886
6,0 3
oceny krytyków
Tajemnica Zielonego Królestwa
powrót do forum filmu Tajemnica Zielonego Królestwa

Ja na razie nie zdradzę swoich skojarzeń, aby nie sugerować. Ciekawa jestem, czy ktoś będzie miał
podobne.

na początku wyglądała dla mnie trochę jak Halle Berry

ocenił(a) film na 8

screen nr 5 w galerii tu na filmwebie, to przypomina z twarzy Ume Thurman
http://1.fwcdn.pl/ph/41/63/484163/395890.1.jpg

ocenił(a) film na 8

Terminatora... nic innego mi do głowy nie przychodzi :)

ocenił(a) film na 6

Beyonce xD

lalkę barbie i nie za bardzo podoba mi się promowanie takiego wzorca -_-

użytkownik usunięty
Cameron_2

Bingo!!! To było moje skojarzeni- dokładnie proporcje lalki Barbie, a twarz- cóż tyle teraz wersji tego straszydła - mulatki i murzynki. Po prostu ożywiony plastik, całkowicie mi nie pasuje do tak istotnej w bajce postaci. Ale pozostałe porównania też bardzo ciekawe- faktycznie ma rysy z Umy, Halle chyba mniej. Tylko nie Beyonce - ona jest o wiele ładniejsza od tej Królowej.

Mulatki i murzynki to straszydła? :D Ok, pomińmy tę kwestię i pozwól, że zapytam: co masz na myśli pisząc o proporcjach lalki barbie, skoro twarz jest raczej negroidalna, a sylwetka zgadza się z ludzką (kibić, cycki, etc)?

użytkownik usunięty
signofthemoth

Nie naciągaj. Nie napisałam, że mulatki i murzynki to straszydła, bo daleka jestem od uprzedzeń rasowych, ale że Barbie to straszydło. Znajdź sobie w necie kobietę, która przez dziesiątki operacji plastycznych upodabnia się do tej lalki- ciekawe, czy ci się spodoba? A wracając do pojęć proporcji. Sorry, nie rozumiem chyba, co masz na myśli . Że twarz ma rasy czarnej (bo to znaczy negroidalna, czyż nie?), a kibić człowieka- to znaczy chociażby afrykańczyk to nie człowiek? Nie czepiam się, tylko nie rozumiem twojej myśli, bo mi akurat chodziło o to, że figura królowej przypomina przywoływaną lalkę (ty zaś sądzisz, że ma prawidłowe wymiary) -ale że pierwotnie ta jest "biała" i w tej wersji jej lico jest inne niż późniejsze wersje zróżnicowane rasowo, stąd królowa się właśnie twarzą różni od oryginału.

Tak, negroidalna to właśnie "czarna" i tak, c\arni to też ludzie, cieszę się, że to ustaliłyśmy. Nie wiem po co rozpisujesz się o tym jak wyglądają lalki Barbie i o operacjach plastycznych, bo moja teza dotyczy tego, że nie widzę nic z Barbie w Tarze. Chciałąm zapytać jaki element jej sylwetki uważasz za barbiowaty.

Plastikową wersję Beyonce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones