PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872253}

Tajemnice Saint-Tropez

Mystère à Saint-Tropez
5,5 1 533
oceny
5,5 10 1 1533
Tajemnice Saint Tropez
powrót do forum filmu Tajemnice Saint-Tropez

Luis de Fines jak zyw

ocenił(a) film na 8

Największe ramole grają coś ale Fines. Asterix daje rade. Brutus ma ciężko. Fajny francuski film dla +50. Fajni ramole.

ocenił(a) film na 4
tomszc

raczej taka słabsza podróbka "Żandarmów", oczywiście nie jest tak źle lecz do Louisa brakuje mu sporo. Kucharz był najlepszy ;P

ocenił(a) film na 8
Kasha

Nie słaba, tylko inna. Żandarmy to inne czasy, teraz jest bardziej dorośle. Kucharz jest LGBT, słaba postać. Najlepszy jest Brutus. No i aktorka pływająca w stroju ewy. Tylko dla +50.

ocenił(a) film na 4
tomszc

no niestety ale moja opinia jest zupełnie inna i mam do tego prawo,
podkreślanie bariery wiekowej nie ma tu żadnego sensu

ocenił(a) film na 8
Kasha

Bariera wiekowa ma decydujące znaczenie. 40 lat temu Żandarm byl parodia swoich czasów, teraz to sifi dla młodych ludzi. Dlatego ten film, to ramolowe polaczenie tamtych czasów i obecnych(akcja dzieje sie 50 lat temu). Sredni film, nawet jak na dzis.

ocenił(a) film na 4
tomszc

sory przepraszam, ale średni film oceniasz na 8?! :D

ocenił(a) film na 8
Kasha

Sredni, ale mi sie podoba. Nie wszystko co jest super musi mi sie podobac, oraz nie wszystko dno mi osobiscie moze byc na 10. To subiektywna ocena. Ja lubie Asterixa, Obelixa i Brutusa, i tak zawsze zostanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones