PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872253}

Tajemnice Saint-Tropez

Mystère à Saint-Tropez
5,5 1 523
oceny
5,5 10 1 1523
Tajemnice Saint Tropez
powrót do forum filmu Tajemnice Saint-Tropez

słabe to, szkoda czasu

ocenił(a) film na 3

Lubię francuskie komedie, ale ta komedyjka, to porażka.Rozśmieszanie to ciężka praca. Wymaga talentu i przede wszystkim poczucia humoru od twórców.W tym filmie tego na pewno nie znajdziecie.Słabe gagi, marny scenariusz i mimo gwiazdorskiej obsady, film jest słaby i nie śmieszny. De Funes pewnie przewraca się w grobie, ze wstydu za swoich kolegów, próbujących nawiązać do filmów z jego udziałem-niestety nawiązać bezskutecznie.

ocenił(a) film na 8
ymak

Co ty gadasz,dobra komedia do piwka,a wystawianie 3 dla tego filmu to lekka przesada

ocenił(a) film na 3
roccco_filmweb

cieszę się ,że ci się podobało.ja nawet po trzech piwach siedziałem znudzony i zażenowany poziomem tych wypocin, chociaż uważam, że Francuzi umieją robić komedie.Niestety tym razem nie wyszło...8/10? Ty to na filmach się znasz!

ocenił(a) film na 8
ymak

Tak bardzo dobra komedia do piwka wxtowarzystwie więc tak ja oceniłem,ty dałeś 3 więc pochwal się jaka dla ciebie jest komedia na 8 żeby móc się pośmiać???

ocenił(a) film na 8
roccco_filmweb

Dałeś 3/10, średnia jak narazie 7/10 więc wychodzi,że Ty to jednak specem jestes,i krytykiem filmowym

ocenił(a) film na 3
roccco_filmweb

Jaka twoim zdaniem, była najśmieszniejsza scena w filmie?Oddawanie moczu w jacuzzi, czy wpadanie do studzienki kanalizacyjnej?

ocenił(a) film na 8
ymak

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie

ocenił(a) film na 3
roccco_filmweb

Stawiam, że oddawanie moczu w jacuzzi...

ocenił(a) film na 8
ymak

Widzę,że ci to najbardziej zapadło w pamięci,akurat z olejem i akcją u mechanika śmieszne to było,ten film przypominał schematem ,,Różową Panterę." Ale widzę,że dla ciebie filmy np. Z Leslie Nielsenem czy Sandlerem są głupie bo Ty masz wysublimowane poczucie humoru,więc czekam na Twoje typy komedi które oceniasz na bardzo dobre ???

ocenił(a) film na 3
roccco_filmweb

Z ostatnich: Nie patrz w górę,a ze starszych: Bogowie muszą być szaleni. Polskich klasyków nie będę wymieniał...

ocenił(a) film na 3
ymak

Też lubię francuskie komedie, ale nie tego rodzaju. W pełni się z Tobą zgadzam. Straszna słabizna.

ocenił(a) film na 3
kulizz

stawiam, że ocena spadnie do 5/10

ocenił(a) film na 4
ymak

Ja również popieram, świetna obsada to jedyny pozytyw tego filmu. Słabizna straszna, żarty marne, powielane: wpadanie do wody ze statku, fajka z wkładką. Marna próba robienia z detektywa inspektoa Clouseau. Dla mnie nawet piwo nie pomoże, w trakcie seansu można iść zrobić pranie i nic się nie straci.

ymak

Troche niska ocena ,dałbym 5 ale fakt na taka obsade to film sredni .Liczyłem na duzo wiecej po tak swietnej obsadzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones