PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710779}

Tajny dziennik

The Secret Scripture
7,3 12 584
oceny
7,3 10 1 12584
Tajny dziennik
powrót do forum filmu Tajny dziennik

Skąd

użytkownik usunięty

oni wzięli to, że ta kobieta jest stuletnia? To się nie trzyma kupy. Ten jej syn powinien mieć z 80 lat, a ma najwyżej 50.

ocenił(a) film na 7

Opisy filmów piszą użytkownicy filmwebu, więc nie zawsze mają rację, w tym przypadku z wiekiem Roseanne. Jej syn urodził się 1942 roku, ale nie jest powiedziane, że akcja dzieję się w czasach teraźniejszych. Akcja rozgrywa się w latach 80-90 tych.

użytkownik usunięty
rafi_6

To jest oficjalny opis, nie opis filmwebu.

ocenił(a) film na 8

Dokładnie nad tym samym się zastanawiałam... nawet próbowałam liczyć, ale zdecydowanie wiek głównej bohaterki jest zawyżony...

ocenił(a) film na 8
DonKorniszone_fw

w opisie jest błąd. Pielęgniarka w pewnym momencie mówi - 50 lat w zakładzie. Kobieta może miec ok. 80 lat

ocenił(a) film na 8
AsiaRoma

I wszystko się zgadza, tylko opis trochę jednak wprowadza zamieszanie :)

Stu lat to nie ma. A syn urodził sie w 1942. Akcja zapewne toczy się na poczatku lat 90 tych. ( W jednej z ostatnich scen pojawia się auto, zdaje sie Volvo po rejestracji widać, ze zostało zarejestrowane w 1988 roku). Więc syn ma zapewne 50 lat lub blisko.

tak... też się nad tym zastanawiałem, że skoro on się urodził w 40 roku, a ona miała wtedy ze 25, to gość musi mieć teraz z 70, a wygląda na max 50. ale chyba ktoś się zasugerował rokiem powstania filmu, i stwierdził, że kobieta musi mieć 100, nie patrząc, czy trzyma się to kupy

ocenił(a) film na 7
brennt

w książce jest stuletnia, a doktor ma 60 z hakiem. Naknocili więc z tym opisem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones