PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179463}
6,8 224
oceny
6,8 10 1 224
Tali Ihantala 1944
powrót do forum filmu Tali-Ihantala 1944

Tak jak napisała jedna z osob, zlepek scen batalistycznych. Film oglada sie nieżle ale brakuje mu utożsamienia sie z bohaterami w nim wystepujacymi. Ktos ginie, poznajemy kogos innego, nagle jest scenka batalistyczna. Ale sumarycznie niezle kino bez zbednego patosu i flagi amerykanskiej w tle,

ApolloCreed

Masz rację ... dobry film wojenny, ale brakuje właśnie "konkretnych bohaterów" ... trochę fabuły obok tej serii bitew.

tkow

Pewnie dlatego że stara się pokazać wojnę a nie historyjkę z książki przygodowej.

Tomasz_Urbansky

Tu, nie tylko o przygody chodzi ... przy pomocy, takich bohaterów pokazuje się przyczyny konfliktu, postawy ludzi, procesy społeczne .. całą otoczkę konfliktu, która jest równie istotna ... obejrzyj estoński 1944, tam każda postać i każda scena jest po coś i ma odniesienie w historii Estonii, abstrahując od wybielania SSmanów.

tkow

Oglądałem ten film jest spoko. Widać tutaj reżyser miał inną koncepcję i podszedł do tego na swój całkiem dobry sposób. A co do wybielania SSmanów w Estonii czy na Łotwie to ten drugi kraj odwiedzałem kilka razy i nie jest tam tak, że oni czczą SS jak na Ukrainie, ale ludzi , którzy chcieli walczyć z jeszcze większym złem jakim był komunizm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones