PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131083}

Tama

Terminal Rush
5,0 104
oceny
5,0 10 1 104
Tama
powrót do forum filmu Tama

Fabuła filmu jest tylko pretekstem do zaprezentowania umiejętności karate przez Wilsona. Don wciela się w rolę szeryfa małego miasteczka, gdzie terroryści opanowali miejscową tamę. Dodajmy do tego, że jednym z pracowników na tamie jest ojciec naszego bohatera, a nie trzeba być Sherlockiem, by wydedukować, że zrobi wszystko by go uwolnić. Film tylko dla fanów Dona Wilsona, którzy bardziej od jego gry aktorskiej wolą podziwiać jego umiejętności karate. Jak dla mnie 10/10 i do ulubionych.

ocenił(a) film na 3
bennyhillshow

Mam zupełnie inne odczucia. Ten film jest po prostu słaby. Kopiuje tylko utarte schematy, do tego nieudolnie. Nie ma tu nic czego byśmy nie widzieli choćby u Van Damma, czy Segala. Wykonanie jest za to tak ze trzy razy gorsze. Mizerna jest gra aktorska, nawet jak na tego typu film. Fabuła jest tak przewidywalna, że da się nawet przewidzieć co za chwile powie dana postać. Niestety, strasznie kuleją też walki. Nie jestem fanem talentu The Dragona. Moim zdaniem nigdy nie zaprezentował wielkich umiejętności. Walki są krótkie, mało efektowne i źle zrobione. Bardzo często widać, że postacie tylko się dotykają. Wygląda to równie tragicznie, jak wrestling. Dla porównania, mimo upływu tylu lat walki z filmów Bruca Lee do dziś wyglądają bardzo dobrze. Don to niestety trzecia liga, a ten film jest jednym z najgorszych w jakich grał. 3/10, nie polecam.

Grochu89

Dona Wilsona biorą do filmów nie za talent aktorski a jego umiejętności karate, tak więc zgadzam się że to "trzecia liga", ale ludzie lubią oglądać takie filmy, inaczej Wilson skończył by na "Pierścieniu ognia".

ocenił(a) film na 4
bennyhillshow

10/10 to może lekka przesada ;) Kino klasy B to moje guilty pleasure, lubie Wilsona ale raczej jestem fanem Roddy'ego. Mocne 4/10. Na takich filmach albo mocno cierpię albo mam ubaw. Dobry VHSciak :)

Dude_

To były czasy, kiedy leciały same "dyszki" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones