PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640882}

Tammy

5,6 16 884
oceny
5,6 10 1 16884
3,0 3
oceny krytyków
Tammy
powrót do forum filmu Tammy

Widać, że nie ma dla siebie zbyt wiele szacunku ta kobita, bo to już któryś film, gdzie pokazuje się w taki sposób... Momentami, to aż żal patrzeć! NIE POLECAM!

ocenił(a) film na 4
hans_83

Masz rację. To już przesada, że ona w każdym filmie jest taka obleśna, babo-chłop.
Dawniej, np. w "Dziewiątkach" czy serialu 'Mike i Molly" potrafiła być kobieca i elegancka.

ocenił(a) film na 7
hans_83

Jak mnie męczy, gdy ktoś nie rozumie, co to znaczy mieć szacunek do siebie. Melissa skoro akceptuje siebie i ma dystans do siebie i chce grać takie role, to kij wam za przeproszeniem do tego. Kobieta ma o tyle dobrze, że ma wkład w to jak i z kim pracuje, a do tego, ma też zapewne sporo do powiedzenia na temat tego jak ma wyglądać postać. Więc jeśli ma grać kogoś obleśnego, to niech gra. Pokazywanie się od najlepszej i idealnej strony to ma być od razu szacunek do siebie? Człowiek szanuje siebie samego, jeśli ma dystans do siebie i potrafi się zaakceptować. A to, że pokazała się z innej strony - takiego babochłopa - to od razu się nie szanuje? Błagam was. Poza tym to jest tylko rola, film, postać. Czy kobiety zawsze muszą być pokazywane od strony wystrojonych i delikatnych? Wtedy filmy bardziej na tym ucierpią, bo nie będzie za grosz prawdy w fabule. Nie każda kobieta na tym świecie jest zawsze pięknie umalowana, uczesana i subtelna. A skoro aż tak oburzeni jesteście jej wyglądam, bądź tym jaką rolę odgrywa, to współczuję, że takie błahostki wam zawracają głowę.

ocenił(a) film na 4
karolajna000

Witam.
Oczywiście masz rację.
Po Twoim komentarzu widać, że jesteś bardzo inteligentną osobą , gdyż jest on napisany w sposób bardzo dojrzały. Nikogo nie obraziłaś pisząc swoje zdanie i w ogóle, a wiesz, czasem jak komuś się nie podoba komentarz innej osoby, to od razu zaczyna obrażać tego kogoś itd.
Odnośnie tej aktorki:
Jeden widzi to w taki sposób, a drugi w inny.
Wiesz, mi chodziło o to, że widziałem z nią pod rząd ze trzy filmy, gdzie grała rolę tzw. "babo-chłopa" i stąd mój komentarz, gdyż można zagrać raz na kiedy taką rolę no, ale co film?
W tamtym tygodniu oglądałem z tą aktorką tytuł "Mów mi Vincent" http://www.filmweb.pl/film/M%C3%B3w+mi+Vincent-2014-662081 no i aż miło było popatrzeć dla odmiany na tą kobietę :)
Pozdrawiam: Krzysiek :]

użytkownik usunięty
hans_83

Mnie się w tym filmie rola Melissy bardzo podobała :)W realnym świecie ma przystojnego męża dwójkę dzieci, a jednak gra tak jak mówisz"babo-chłopów" i super :) Ma laska dystans do siebie, podziwiam ją :)

ocenił(a) film na 10
hans_83

Tak, bo w filmach musza grac same anoreksje zeby sie podobalo i milo patrzyło?! Mysl glowa, a nie 'główka'. Własnie dobrze ze sa takie filmy i pokazuja ze zycie jest rozne i ludzie tez! Kazdy ma prawo do szczescia i kariery!

ocenił(a) film na 4
hans_83

Ona gra babo-chłopów bo właśnie w takich rolach jest najlepsza. W filmie "Gorący Towar" była fenomenalna momentami musiałem uważać żeby nie spaść z krzesła, ale w tym filmie moim zdaniem była beznadziejna (nie ona jako aktorka ale jej postać).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones