PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640882}

Tammy

5,6 16 884
oceny
5,6 10 1 16884
3,0 3
oceny krytyków
Tammy
powrót do forum filmu Tammy

taki film dla tumanów lubiących amerykańska tandetę. ....bardzo, bardzo prymitywny i cienki humor

ocenił(a) film na 1
czessix

za samą główną aktorkę należy się 1/10

Eph

popieram, gruba torba myśli, że jest śmieszna...

ocenił(a) film na 1
czessix

Tragiczny film. Piękne jest to że docenione zostały kobiety ale cheeseburger, ale nie polecę go żadnej osobie która nie ma kompleksów i jest przy zdrowych zmysłach, strata czasu.

ocenił(a) film na 10
czessix

Tak, bo w filmach musza grac same anoreksje zeby sie podobalo i milo patrzyło?! Mysl glowa, a nie 'główka'. Własnie dobrze ze sa takie filmy i pokazuja ze zycie jest rozne i ludzie tez! Kazdy ma prawo do szczescia i kariery! Jak czytam wypowiedzi takich .............. to mam ochote zostac lesbą i feministka!

ocenił(a) film na 1
BishoOni

spoko,spoko, nie podniecaj się zbytnio. Nie pisałem, że jest ona czy za gruba czy za chuda. Mi to zwisa, może mieć nawet 240 kg wagi. Po prostu grała żałośnie a to nie ma nic wspólnego z jej BMI. Film jest typową amerykańską komedią w stylu "ałł, mojej jaja" *1. Beznadziejnie płaski i chamski humor.

*1 - cytat z filmu "Idiokracja"

ocenił(a) film na 8
BishoOni

Zgadzam się w 100%%%,chociaż jedna osoba myśli tu rozsądnie,a inni tylko narzekać potrafią.Obsada została idealnie dobrana w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones