PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671969}

Tanie podniety

Cheap Thrills
6,3 1 560
ocen
6,3 10 1 1560
Tanie podniety
powrót do forum filmu Tanie podniety

Poprostu gniot. Nie ma sie co wiecej rozpisywac.

użytkownik usunięty
tiltomasz

uzasadnij proszę, jesteś jedyną osobą, która tak ostro pojechała po filmie...
pytam, bo nie wiem czy "kupować" :P

ocenił(a) film na 7

Sprawdź sam, nic nie tracisz. Chyba, że tiltomasz jest takim autorytetem, żeby jednym słowem przekreślić pochwały i recenzje setek ludzi. Jak dla mnie fajny film, choć mógłby być lepszy.

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

masz rację kangur, sam sprawdzę... :P
generalnie nie sugeruję się opiniami tutaj, ale ta była na tyle odmienna, że postanowiłem zapytać,
jak widać bez odzewu :)

ocenił(a) film na 7

Tak w skrócie: gość ma długi i traci pracę. w barze spotyka starego ziomka i bogatą parę, która lubi się bawić w stylu "kto pierwszy klepnie ta pannę w barze w tyłek, ten dostanie 200 dolarów". W konsekwencji tych zabaw thriller przeplata się z komedią. Szkoda, tylko, że akcja szybko przenosi się do rezydencji bogatej pary (i trwa tam godzinę). Za mało tu bohaterów i lokacji, jak na mój gust. Za dużo gore tu nie było, humor pijacko-prostacki przeplatany z czarnym. Kręcone niezła cyfrówką, praca kamery trochę jakby z ręki miejscami, ale idzie przywyknąć. Obsada pasowała mi do fabuły. Ogólnie przyjemny seans przy piwie.

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

OK dzięki za skrót :)

Ogólnie słaby ale z braku laku można obejrzeć. Końcówka filmu przypomina mi trochę "Nieoczekiwaną zmianę miejsc".

użytkownik usunięty
carmen8_fw

thx, jeszcze się za niego nie zabrałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones