PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391519}

Taniec ostatniej szansy

How She Move
6,2 4 205
ocen
6,2 10 1 4205
Taniec ostatniej szansy
powrót do forum filmu Taniec ostatniej szansy

1/10

ocenił(a) film na 4

A dla mnie ten film to badziewie- delikatnie ujmując. Ma mało wciągającą fabułę- jest po
prostu nudny. Choreografie też nie są powalające na kolana. Porównując do Step Up,
Honey czy innych tanecznych, to niestety ale ten jest najgorszym jaki do tej pory widziałam.

ocenił(a) film na 9
maryska_wieczorek

Skad sie biora tacy filmwebowicze, ktorzy kazdy film co im sie nie spodoba oceniaja na 1/10? To nierozsadne. 1 to ocena dla naprawde beznadziejnego filmu. Ale no tak...lepiej oglądać Zmierzch, pozdro Maryska!

ocenił(a) film na 4
MeMarie

Wybacz, ale ten film jest zły pod każdym względem. Napisałam dlaczego tak uważam. Filmy oceniam różnie, patrząc z różnych perspektyw. Jednak w tym filmie nie znalazłam nic, ale to nic (podkreślam), co by było według mnie (także podkreślam) dobre. Nie miałabym sumienia polecić go komukolwiek, a gdyby ktoś mi go polecił do obejrzenia to bym była zła, że zmarnowałam czas. Moja opinia- moja sprawa. Masz inną- to się cieszę. Różnorodność musi być. A "Zmierzch" heh...tutaj się nie wypowiem.

maryska_wieczorek

Czytam opinie, bo n ie wiem, czy warto go oglądać. Oceny i opinie są różne, ale Ty dajesz 1/10 i jednocześnie 4. Trochę dziwnie............

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones