PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10064}

Tate - mały geniusz

Little Man Tate
6,7 2 004
oceny
6,7 10 1 2004
6,0 5
ocen krytyków
Tate mały geniusz
powrót do forum filmu Tate - mały geniusz

i spojlery wniknąłem w to że film jest o geniuszach inteligencji szczęściu ciągłych pytaniach i odpowiedziach
wiedza co znią jest nie tak czy można z nią żyć lub bez niej ciągła nauka zastanawianie się inteligencja wzrasta lub zanika
w szystko to ma związek ze słowami i liczbami tymi największymi i najmniejszymi
ale wiem jedno że każdy jest geniuszem tylko inni ten geniusz oceniają
a jeżeli geniusze oceniają /?
nie ważne jak kto jest inteligentny ważne jak ktoś tę inteligencję wykorzystuje
a moje zdanie jest takie że i tak wszystko ma związek z dobrem i złem
geniusz z tego filmu liczył wszystko ja tam wszystko widzę przez to że nie wiem co mam myśleć
wszystko i nic
też mamczasami ten problem że nie moge spać bo za dużo myśle
dobry film daje do myślenia jak każda sekunda naszego życia

ocenił(a) film na 7
Chucky_Tbg

wiesz co to sa znaki interpunkcyjne - wypowiedz masakrycznie chaotyczna. Sam nie wiem co miałes na myśli pisząc te słowa. Tutaj dałes cytat z film, tu zas o liczeniu napisałes,a pozniej znowu cytat z filmu...


zbierz mysli zanim cos napiszesz.

Film sredni - ruszył by mnie jesli byl by na faktach, a niestety nie jest.
Niektóre sceny az w oczy kuły. Jak taki chłopak sam wraca do domu z tej telewizji (chyba ze przywiozła go ta babka). Chocby nawet to nie rozumie wogole zachowania matki ktora nawet sie nie zdziwiła tylko powiedziała: wiedziałam ze tu bedziesz - COME ON!

Chucky_Tbg

Na pewno za dużo o kropkach i przecinkach nie myślisz...

ocenił(a) film na 10
Chucky_Tbg

kropki i przecinki to strata czasu , ale dla was postaram sie poprawić
hehe . , macie

ocenił(a) film na 8
Chucky_Tbg

pf... interpunkcja to nie strata czasu, tyko wyraz inteligencji i poukładania... nie tylko myśli. Jak tak dużo o niej (inteligencji właśnie) piszesz, to zacznij używać interpunkcji i tym samym pokaż iż wysokie IQ nie jest Ci obce.
I nie traktuj mego wywodu jako przytyku, po prostu, pisząc na forum ułatw innym życie ;) Będziesz lepiej zrozumiany/na... a chyba o to właśnie chodzi :)
Pozdrawiam
PS. A co do filmu-też go lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones