PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1192}

Tato

7,6 103 991
ocen
7,6 10 1 103991
6,6 16
ocen krytyków
Tato
powrót do forum filmu Tato

Nikt nie odważy się dzisiaj robić czegoś podobnego.Teraz same "komedie" z żałosnymi dialogami i miałkie filmy patriotyczne.Myślę, że to też wynika z tego, że wszyscy boją się unieść taki temat.Udało się w pleść w prostotę tego filmu elementy zaskoczenia.Aktorzy po prostu zagrali genialnie.Genialna Segda, przez wzbudzającego sympatię Lindę, kończąc na słodkiej Dancewicz.Już nie wspominam o dziewczynce, która pewnie nie była świadoma, że ciężar tego filmu w dużym stopniu spoczywa na jej barkach.Daję 10 bo jest to najlepszy polski film jaki widziałem i absolutnie nie ustępujący w tamtych czasach zagranicznym produkcjom.Jestem fanem lat 90 zarówno w filmie jak i muzyce...Właśnie muzyka, która też rewelacyjnie dopełniła to dzieło.

ocenił(a) film na 9
qemp

Po prostu za słabo szukasz, w ostatnim czasie powstało parę dobrych polskich filmów, np. Chce się żyć, albo Ostatnia rodzina. Na pewno jest ich więcej, tylko te gówniane komedie są najbardziej promowane.

ocenił(a) film na 10
SepulturowySodom

Na "Chce się żyć" byłem w kinie.Film dobry ale nie porywa. W kinie bywam rzadko.Często temat, czy zapowiedź wpływają na mnie więc jednak trochę promowany musiał być ten film.Z tego co pamiętam nawet reklamowano w tv."Ostatni rodzina" - faktycznie nie oglądałem.Zbadam, dziękuję.

ocenił(a) film na 9
qemp

Ostatnia Rodzina to dość świeży film, chyba nawet z tego roku. Wiem, że dużo więcej jest dobrych polskich filmów ze współczesnych czasów, choć powiem szczerze - nie chce mi się zbytnio ich szukać, gdyż to może wydać się trochę męczące.

To trochę dziwne, ale dostrzegłem, że nawet dramaty i thrillery zarówno promowane jak i niepromowane często robimy badziewne. Na dobry polski film w dzisiejszych czasach ciężko jest trafić.

ocenił(a) film na 8
SepulturowySodom

Ostatnia rodzina jest mega słaba,natomiast Chce się żyć jak najbardziej ,wielkie kino

ocenił(a) film na 9
a_kwitek

A ja tam nie wiem, obejrzę to wypowiem się na temat filmu konkretnie. Tak czy owak wielokrotnie słyszałem, że jest dobry, dodatkowo przedstawia tematykę Zdzisława Beksińskiego, którego cenię. Zobaczymy, czy film na serio jest taki jak mówisz, czy to może kwestia gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones