PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1192}

Tato

7,6 103 996
ocen
7,6 10 1 103996
6,6 16
ocen krytyków
Tato
powrót do forum filmu Tato

To cos więcej niż dramat, to coś wiecej niż film.. próba obalenia mitu, że to właśnie zawsze matka nadaje się bardziej do wychowywania dziecka niz ojciec. Na szczęście mentalność sędzin powoli zaczyna się zmieniać na lepsze, choć z automatu zwykle tato jest gorszy i musi wiele udowadniać

adamxx68

powiem ci że przy tym filmie nieraz płakałam że mam przez ten film nie przyjemności emocjonalno zdrowotne, ale film może być tylko muszę unikać go jak diabłem święconej wody. Ja tym żonom piosenkarzy to współczuje że ciągle samotne siedzą i cieszę się że takiego załamania nerwowego nie mają/ miały jak ta Ewa.

ocenił(a) film na 9
kinomanka_13

nie możesz każdego filmu brać tak bardzo do siebie bo są dużo gorsze po których naprawdę możesz przezyć jakieś załamanie

adamxx68

ten akurat wzięłam trochę do siebie, ale nie chce ryzykować oglądaniem tego. Chociaż powiem ci że od 2 lat o mały włos nie miałam załamania tylko z przyczyn osobistych. W zasadzie do Pani Doroty Segdy nie mam nic do osoby ale przez tą rolę trochę do niej mam od 10 lat odkąd przestała grać w na dobre i na złe, a ona w tym serialu doprowadziła że ją polubiłam a teraz prawie jako aktorkę nie mam za co jedynie za to że jest krakowianką i że ładnie śpiewa (TVP ROZRYWKA emitowała niedawno odcinek śpiewające fortepiany jak Pani Dorota była z Zamachowskim przy czarnym fortepianie). Taka Lipowska to mnie o razu odobruchała rolą w M jak miłość. Każdego filmu już od 2 lat nie biorę do siebie dzięki serialowi ,, Anna German " ponieważ teraz pochłonęła mnie muzyka, kiedyś film teraz muzyka.

ocenił(a) film na 9
kinomanka_13

Ja tez, ale dopiero od paru lat zacząłem zauważać i doceniac muzyke filmową, wczesniej jej w ogóle nie słyszałem, myslałem,ze to element niepotrzebny w filmie heh, od 10 lat ogladałem 4 seriale 'dr.House' 'Dexter' 'Tudors' i 'Prawdziwa historia rodu Borgiów (ten bez M.Ironsa) ' Jeśli chcesz unikać podobnych filmów o tematyce takiej jak 'Tato' nie radzę oglądac 'Plac Zbawiciela' - ten dopiero siada na psychikę . A jesli chodzi o pana B.Lindę dzisiaj leci z nim 'Zabić Sekala' -będę go ogladał trzeci raz, leci na TVP Kultura szkoda że tak późno bo o 01.15

adamxx68

możesz być spokojna oglądałam trochę ,, Plac Zbawiciela " i trochę ten film mi się podobał. A powinnam lubić ten film bo dzieciaki śpiewały ,,Chałupy Welcome to " lubię tą piosenkę bo Wodeckiego wielbię i chciałabym żeby o nim za parę lat zrobili film/serial jest tego bardzo godny. Chciałabym żeby zrobili film/serial o : Jarockiej, Villas,Grechucie, Jantar (o tym mogę tylko pomarzyć bo Kukulska podobno zgody na film/serial o Jantar nie wyraziła), Rusowicz Adzie, Zauszę, Niemenie, Santor.

kinomanka_13

ja jak oglądam jakiś film to często zwracam uwagę na tytuły piosenek które lecą albo kto skomponował piosenkę, albo muzykę do filmu/serialu. Teraz muzyka mnie na bank pochłonęła, zdarza się że o filmie trochę wspomnę ale jak inni mnie sprowokują kiedy o tym mówią. Ciężko jest nie zwracać uwagi na ten temat. Oni to mają trochę dość jak o Wodeckim , Santor, Akcencie , i wielu innych mówię. Ale na inne tematy też mówię.

ocenił(a) film na 9
kinomanka_13

Ci piosenkarze/piosenkarki to niestety nie moje klimaty, tym bardziej nie zajmuje się plotkami kto w jakim serialu ma grać a kto nie. Poza tym jestem facetem, miło mi.

adamxx68

aha to przepraszam. Jako dziecko też uwielbiałam, szalałam przy muzyce, potem zachłysnęłam się telewizją serialami przez serial ,, Samo życie " i wiele innych ale gdy nie program ,, Jaka to melodia ? " nie wywiad z Wodeckim i wieloma innymi piosenkarzami , piosenkarkami i gdyby nie serial ,, Anna German " muzyka by do mnie nigdy nie wróciła w formie pasji. A wróciła i jak by więcej takich filmów /seriali zrobili to bym się bardzo ucieszyła i ta pasja by dalej była, a poza tym zmarli mi dziadkowie w 2016 roku będzie 3 lata od ich śmierci, i przyjaciel się ode mnie odwrócił i nie mogłam się po tym podnieść ale pomogła mi muzyka, Wodecki, Santor, Akcent, Sośnicka, Majewska&Korcz, Kunicka, Trojanowska , swoją osobą swoimi piosenkami. Założe się że żona Wodeckiego to ten film tata ogląda bo tam Lipowska ( z Wodeckim przy Pszczółce Mai pracowała ona dubbingowała Klementynę, a on tam śpiewał ) i Segda ( bo z Krakowa ) grają a to koleżanki jej męża i jej pewnie trochę też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones