PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6413}

Tatuaż

In the Cut
5,5 6 607
ocen
5,5 10 1 6607
5,3 3
oceny krytyków
Tatuaż
powrót do forum filmu Tatuaż

Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 7

Świetny. Wątek kryminalny pozostawiony w tle, ciekawa scenografia, przeładowanie symbolami. Buduje napięcie ,tyle że seksualne. Nie nadaje się do oglądania przez nikogo, kto broni się przez emocjami tego typu, wstydzi własnej seksualności czy traktuje sex jak temat tabu, bo będzie się czuł nieswojo, szczególnie w towarzystwie osób, które zareagują podobnie. Nie polecam oglądać na programach, które przerywają emisję reklamami, bo te rujnują nastrój - a film do krótkich nie należy, więc może w pewnym momencie wydać się nudnawy. Fantastyczna kolorystyka: duszne żółcie, pomarańcze i zielenie, eksponowanie intensywnej czerwieni. Masa szczegółów, koncentracja na detalu - wszystko to odwraca uwagę od dość prostej i -gdyby nie wszelkie wspomniane zabiegi- przewidywalnej fabuły. Ode mnie : 7/10.

:)

użytkownik usunięty
PinkBubbles

Dobrze napisane :)
Ta zmysłowa intymnośc przeplatana różnymi wątkami (i symboliką-jak zauważyłaś),wtapia się dosłownie w klimat ukazany z bardzo bliskiej,osobistej wrecz perspektywy.Dobra rola M.Ryan.Zakończenie(scena gdy kładzie sie na podłodze przy skutym kajdankami policjancie,we własnym domu,rozliczając sie z metaforyczną przeszłością poprzez zabicie mordercy w teraźniejszości...daje do myślenia
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
PinkBubbles

film bardzo mi sie podobał :) wlasnie ogladalam film na polsacie a tam niestety sa reklamy troche mnie rozpraszaly.niezbyt podobala mi sie Meg w tej blond perulce jak nie ona :/

ocenił(a) film na 4
PinkBubbles

Co za bełkotliwa analiza pani domorosłej psycholog.

ocenił(a) film na 7
drammo

Napisałam co o filmie myślę, możesz się ze mną zgodzić lub nie, jak masz jakieś zarzuty do mnie to nie na forum filmu , są lepsze miejsca.

ocenił(a) film na 3
PinkBubbles

Film koszmarny, nudny, fabuła płytka jak brodzik na basenie, a zakończenie już w ogóle nie trzymające się kupy. Jedyne co zostanie mi w pamięci to Meg Ryan, która pokazała, że w wieku 42 lat można naprawdę bardzo dobrze wyglądać.

PinkBubbles

Klimat filmu, oparty w dużej mierze na kolorach scenografii, faktycznie niesamowity, jednakże film do bólu przewidywalny. Od połowy filmu miałem nieustanne deja vu. Ryan i Ruffalo poprawnie, aczkolwiek bez fajerwerków, na + to, że Meg w końcu nie wystąpiła w komedii rom. (zwłaszcza z T. Hanksem). Ogółem daję 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones