PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794619}

Tau

5,8 13 408
ocen
5,8 10 1 13408
Tau
powrót do forum filmu Tau

Generalnie strata czasu, wyrób filmopodobny.

ocenił(a) film na 2
Logan87

Bardzo trafne spostrzeżenia.

ocenił(a) film na 3
Krzypur

Dziękuję. Nie rozpisywałem się ale uznałem, że nie warto :)

użytkownik usunięty
Logan87

film jest o nawiązywaniu więzi i rzekomych "uczuciach" z A.I. tu Gary Oldman.

ocenił(a) film na 3
Logan87

Dokładnie. Ten film jest tak niewiarygodnie głupi i naiwny, że nie udało mi się dotrwać do końca. Bohaterka dyskutuje z SI, a co więcej przechytrza ją. Nie wiem, jak się to skończyło, ale to mi wystarczyło, aby wyłączyć film.

ocenił(a) film na 7
norika

Słowo klucz: sztuczna. Dlaczego bohaterka nie mogłaby jej przechytrzyć? Co stoi na przeszkodzie? Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Może to właśnie jej niedoskonałość.
No chyba, że jesteś ekspertem i kreatorem SI.

ocenił(a) film na 3
korek1982

Dlatego, że sztucznej inteligencji obce są takie uczucia jak np. ciekawość, a bohaterka to własnie w niej "wzbudza" mówiąc o życiu na zewnątrz. Podobnych absurdów jest więcej, ale nie mi się ich wszystkich przedstawiać.

ocenił(a) film na 3
norika

A skąd wiesz, że SI obce są takie uczucia jak ciekawość? Problem polega na tym, że gdy taka SI kiedyś powstanie, to nikt nie jest w stanie przewidzieć, jakimi wartościami będzie się kierowała. Jako, że nie ma ciała, wątpliwe, aby zależało jej na czystym powietrzu czy jakiś wartościach materialnych, jednakże głód wiedzy jest całkiem prawdopodobny.
I jak najbardziej, człowiek będzie w stanie przechytrzyć SI na poziomie takim, jak w filmie (czyli 6-7 letniego dziecka).

ocenił(a) film na 2
Logan87

Naiwność tego filmu sięga zenitu. Każdy element począwszy od fabuły, po wykonanie, kończąc na dialogach, jest tak żenujący, że trudno tu o dyskusję na jakiejkolwiek płaszczyźnie. Dno totalne.

ocenił(a) film na 10
Logan87

Szeregowiec Ryan to dno i syf w porównaniu do tego filmu.

ocenił(a) film na 3
Logan87

Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy potrafią to dostrzec. Kiedy czytam te zachwyty nad tym filmem to nie wierzę własnym oczom.

ocenił(a) film na 5
Logan87

Nie zgadzam się, środek był nie najgorszy i już muślałem że film jeszcze się uratuje, niestety były to płonne nadzieje. Co do oceny początku i końca, podzielam opinię.

ocenił(a) film na 7
Logan87

Sam jesteś wyrób człowiekopodobny i jeszcze ten rocznik, czemu mnie to nie dziwi : )

David_t1000

Widzę obużenie, czyli film się podobał. Film jest przygłupi, efekty cienkie, fabuła dziurawa i irytująca. Jak ci się podobał to widocznie nie jesteś zbyt mądry. Tzn dziecku mógłby się podobać ten film.... jesteś dzieckiem?

ocenił(a) film na 7
uki_kol

Jeżeli osobnik piszący na klawiaturze to ten sam, ktorego widać na awatarze to wszystko się zgadza. Mental na tym samym poziomie, rozumiesz? Tak właśnie wyobrażam sobie gimbusa przeciętniaczka ;-) Jesteś szczęśliwcem wiesz? Tym losowym z nieskończonej liczby szympansów, któremu dając maszynę do pisania udało się wydukać tych kilka słów ;-) 
Tak więc tak *Film oceniają przygłupi(takich jest niestety większość w społeczeństwie, takie stado baranów) fabuła wciągająca I wystarczająca, no moze koncówka nie w pełni zadowalająca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones