PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021076}
6,4 15 315
ocen
6,4 10 1 15315
5,5 13
ocen krytyków
Teściowie 2
powrót do forum filmu Teściowie 2

8/10 ocena wyżej już za to, że po tylu latach dennych komedii w końcu coś śmiesznego. Kuna i Woronowicz miażdżą system. Brakło Dorocinskiego, ale wydaje mi się, że twórcy zostawili go na trzecia część

XGrzegorz

Spokojnie trzyma poziom. Jak komuś podobała się jedynka to nie będzie zawiedziony 2. Polecam na"rozerwanie".

ocenił(a) film na 8
XGrzegorz

Erik Kulm jr. jako "zastępstwo" też robi robotę. Fizjonomia tego aktora i zasób warsztatu (mając w pamięci np. Filipa), to robi wrażenie i świetny talent!

XGrzegorz

Buhahahaha

ocenił(a) film na 5
browne_2

Komentarz dziecka.

aronn

Buhahaha. Tyle bo więcej nie warto. Ani na ten żałosny film, ani na te wypociny

ocenił(a) film na 5
browne_2

Zero podanych argumentow,jak ja to lubie.

ocenił(a) film na 8
aronn

nie ma co dyskutować z trolem

ocenił(a) film na 8
XGrzegorz

Ja sam się mocno obawiałem braku Dorocińskiego, ale Kulm Jr. zastąpił go znakomicie. Kuna & Woronowicz robią tę część :D .

Flinston1987

Też tak uważam ,widziałam obydwa filmy późno.Według mnie dwójka bije jedynkę.

ocenił(a) film na 7
XGrzegorz

Nie jest lepszy od jedynki, a wrzucone na siłę wątki polskiej zaściankowości vs. przebijajace się tu i ówdzie neolewicowe wtręty obniżają ocenę filmu, ale fabuła oraz świetny warsztat aktorski przeważają i bronią całości jako jednej z lepszych komedii.

ocenił(a) film na 5
XGrzegorz

Przy jedynce nawet to nie lezalo,inny rezyser,inny styl i w ogole.2 czesc to taki styl tvn-skich komedyjek.

ocenił(a) film na 3
XGrzegorz

Dorociński na szczęście w takim badziewiu nie będzie grał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones