PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707275}

Agent Ameera

Te Gong Ai Mi La
5,0 4
oceny
5,0 10 1 4

Te Gong Ai Mi La
powrót do forum filmu Te Gong Ai Mi La

Oj tak :) Główna bohaterka to najseksowniejsza Chinka jaką widziałem. Niestety na filmie po całości widać bardzo niski budżet, a efekty specjalne, o ile można je nimi nazwać, rażą w oczy. W wielu nowych produkcjach z Chin, czy Hong Kongu wieje nudą, czego tutaj nie można powiedzieć, mimo tych wielu niedoróbek. Gdyby był dobrze zrobiony pod względem technicznym, mógłby być hitem, bo jednak filmy z bohaterkami w roli głównej są o wiele bardziej popularne w Japonii niż w Chinach. Patricia Hu świetnie się prezentuje w każdym ujęciu, dlatego nie zawsze nadążałem za napisami. Ma być kontynuacja, chętnie zobaczę Ameerę jeszcze raz, może kolejna część będzie lepsza.

użytkownik usunięty
Damar3478

To jak będzie kolejna to napisz, czy była lepsza. Może wtedy zerknę.

Na razie nic nie wiadomo jak postępy, same informacje na temat aktorki są znikome, nie jest popularna niestety, ról ma też niewiele. Zmarnowana kariera trochę moim zdaniem. Jeszcze teraz niedawno mignęła w najnowszych żółwiach ninja, była aż przez dwie sekundy xD Na pewno hollywood pomoże jej w rozwoju kariery -_- Bardzo możliwe że to będzie jedyny film w którym można ją zobaczyć przez dłuższy czas. Na Ameerę 2 czekam, ale trochę z przymrużeniem oka. W każdym razie poinformuję Cię jak wyjdzie :)

użytkownik usunięty
Damar3478

ok. thx

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones