PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680342}

Ted 2

6,2 113 822
oceny
6,2 10 1 113822
4,1 11
ocen krytyków
Ted 2
powrót do forum filmu Ted 2

Klasyk gatunku

ocenił(a) film na 10

Film absolutnie wspaniały... co z tego że humor mało ambitny że żarty głównie o fekaliach seksie jaraniu itp skoro gdy człowiek włącza ten film śmieje się praktycznie przez cały czas jego trwania a widząc napisy końcowe żałuje że już się skończył i przez resztę dnia ma banana na mordzie :D Absolutnie chapeau bas 10/10

ocenił(a) film na 10
marekwyszosiat

P.S jestem pewien że minimum 50 % tych napinaczy którzy piszą o gniocie dnie itp zaśmiewa się oglądając ŚWK ( te stare bo na nowe patrzeć nie można ) albo Jasia Fasole

ocenił(a) film na 1
marekwyszosiat

jesteś nienormalny

ocenił(a) film na 10
elkolo

być może ale nie mam kija w du... lub nie zgrywam inteligenta ;) potrafię rozróżnić poważny ambitny film jak np Lektor czy Filozofowie od zwykłe rozrywki do miski popcornu i adekwatnie te filmy ocenić. A z twojej odpowiedzi merytoryka leje się strumieniami

ocenił(a) film na 1
marekwyszosiat

Części pierwszej dałem 7/10, tej nie mogłem obejrzeć do końca.

ocenił(a) film na 10
elkolo

Dlaczego ? ta nie była moim zdaniem gorsza a nawet wręcz lepsza Z jedynki pamiętam tylko bójkę Teda z Johnem a tutaj w pamięć zapadła mi prawie każda scena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones