PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680342}

Ted 2

6,2 113 820
ocen
6,2 10 1 113820
4,1 11
ocen krytyków
Ted 2
powrót do forum filmu Ted 2

Pierwsza część "Teda" była czymś nowym i świeżym, żarty może i nie były na jakimś wielkim poziomie, autor scenariusza i reżyser balansował na granicy ale znał umiar. W drugiej części "Teda" umiaru nie ma, tu nawet nie wiadomo kiedy się śmiać. Całość ma jakiś taki elegijny charakter i zamiast dobrej komedii wyszedł przyciężki film obyczajowy z żartami na poziomie dziecka z podstawówki. Ja rozumiem, że sam reżyser i scenarzysta tego widowiska robi film pod publikę, stąd te żarty o nasieniu, o jaraniu zioła i w ogóle i założę się że nawet po nakręceniu i zmontowaniu nie wrócił do tego co stworzył, bo jest to bardzo płytkie, wtórne i nijakie. Zwalenie facetowi podczas snu - tego też się spodziewajcie w drugiej części "Teda". Film od strony technicznej na poziomie "Bitwy pod Wiedniem" a że pojawiają się tu wielkie nazwiska? No cóż, masz kasę , masz gwiazdy nawet w małych rolach nic nowego. "Ted2" zaskakuje też tym że tak właśnie wygląda obecnie amerykańska komedia. Kraj w któym bawił do łez Chaplin, Laurel and Hardy, Buster Keaton, Abott and Costello, Bob Hope i teraz to coś, upadek, totalny upadek jeśli idzie o komizm, wieje nudą. Odradzam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
tyskacz87

Nas? Cierpi Pan na chorobę psychiczną? Ilu Was pisze ten post?

ocenił(a) film na 5
Bronson87

Dobra riposta. O wiele lepsza niż ten film.

Bronson87

Haha, n1 za riposte :D. Taki humor chciałem zobaczyć w filmie, a wyszło jak zawsze, a szkoda, bo od MacFarlane można było oczekiwać dowcipu z wyższej półki.

ocenił(a) film na 1
man_with_no_name

Dokładnie. Niestety ostatnio tylko humor kiblowy preferuje,

tyskacz87

święta racja !!! :D

ocenił(a) film na 7
Bronson87

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, iż lubisz dramaty lub melodramaty.. musisz opuścić wodze fantazji, że tak to ujmę. film to film.. poza tym wg. twórców tego filmu: jeśli 1 sie udała to i 2 wejdzie dobrze.. Ogólnie chodzi o hajs.. jeśli hajs się zgadza to jest dobrze.. Ale nie wliczając hajsu to wg. mnie film był lepszy od 1.. w zaleznosci w jakiej wersji go oglądałeś.. bo z tego co wiem są 2 jak nie więcej.. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 2
Fidoo

Fidoo - "Sąsiadów" z Sethem Rogenem oglądałem i był bardziej stonowany, żarty zróżnicowane a nie na jedną nutę, więc spokojnie nie tylko dramaty ale również i sensacje, thrillery, dokumenty muzyczne a co do komedii to musi być jakiś poziom a nie "wskoczmy do dołu z kloaką i się bawmy ekstrementami i będzie zabawnie" <-- to mnie nie bawi jak coś a Ted2 szedł w tą stronę żwawym krokiem.

ocenił(a) film na 1
Bronson87

brawo Bronson! nick to strzał w 10-tkę, ten film obrzydza chodzenie do kina,ubliża wszystkim

ocenił(a) film na 7
klcw57

bylem na nim w kinie 2 dni temu. jest juz dawno po premierze, a pol sali bylo zajete. Wszyscy na sali smiali sie na glos co 2-3 min. moze zarty nie sa wygorowane, ale za to zabawne. Ten film nie ma byc jakims arcydzielem, to film zeby zrelaksowac sie przy nim po pracy i te role spalnie w 100%

ocenił(a) film na 1
bruno751

różnie się ludzie relaksują, niektórzy łapiąc muchy albo motyle, dłubiąc w nosie, siedząc na klopie, radując się z Teda2 itp

użytkownik usunięty
klcw57

A są jak widać tacy, którzy się relaksują obrażając innych, czym leczą swoje kompleksy. Mówi ci to coś?

ocenił(a) film na 7
klcw57

Są tez ciekawe nawiazania do innych filmow np. breakfast club

ocenił(a) film na 1
klcw57

Pełna zgoda. Nie wiem dla kogo to, po co, kogo to bawi, żenada tak samo jak jedynka

ocenił(a) film na 4
Fidoo

O co chodzi niby z tymi różnymi wersjami?

ocenił(a) film na 7
rozkminator

Jest wersja bez cenzury noo i wersja z cenzurą.. To jest coś podobnego do filmu "movie 43" gdzie były wypuszczone 2 wersje.. jedna na rynek Europejski a druga na rynek USA czy tam Amerykański.. dla mnie to jedno i to samo.. jednakże w wersji z cenzurą są wycięte sceny cenzuralne.. :) A co do wcześniejszych wypowiedzi to każdy ma swój gust, wiec nie będę dalej drążył w tym temacie.. ważne, że wystawiłem swą opinię.. Pozdro :)

ocenił(a) film na 5
Bronson87

Zgadzam się z opinią, nudny film, obejrzałam go na całe szczęście w domu, w kinie byłaby to jedynie strata pieniędzy. Najgorsze dla mnie było to prymitywne poczucie humoru, chamstwo i wulgaryzm, gdzie właściwie miało to chyba bawić.

ocenił(a) film na 3
Bronson87

zgadzam się z opinią i również odradzam ten film.
jest po prostu słaby, szkoda czasu.

ocenił(a) film na 1
b4rt3k0pl0

100% zgody!

ocenił(a) film na 2
Bronson87

Film to arcysyf, brak słów na to coś.

ocenił(a) film na 10
balech

zebrały się frajery trolowate już nie wciskajcie ściemy bo to żenujące lamusy :)

ocenił(a) film na 2
tyskacz87

Do tyskacz87 - Jeśli w nicku liczba 87 odpowiada Twojemu rocznikowi to przykre że nie masz wyższych studiów, bo widać że kończyłeś albo kończysz nadal jakąś szkołę i na pewno nie jest to wyższa uczelnia.
"Frajery" , "Trolowate", "Lamusy" - bardzo ubogie masz słownictwo, tak się u Ciebie wysławia w domu też? No to widzimy tutaj Proszę Państwa miłośnika filmu "Ted2", któremu w zupełności wystarcza taki prosty humor bo i sam nie jest zbyt skomplikowany. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 10
Bronson87

ryj panie elyto

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
tyskacz87

Przyszedłeś tu oceniać filmy czy ludzi, którzy wystawiają ocenę? Nie za bardzo rozumiem teraz Twoje komentarze bo od początku rzucasz się i nie napisałeś żadnego argumentu przemawiającego za tym że "Ted2" jest faktycznie arcydziełem. Jedynie pokazujesz że Twój poziom jest idealny do poziomu filmu, więc czekam na argumenty odnośnie filmu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Bronson87

dobra nie... smutow tylko polewaj

ocenił(a) film na 4
tyskacz87

Nie zwracajcie uwagi na tą biedę intelektualną ( tyskacz ) . Zawsze trafi się jakiś odsetek debilów wypaczających średnią ocen.

użytkownik usunięty
Bronson87

Nie wnikam w wypowiedź tyskacza, ale co ma ukończenie studiów do "widoczności" tego?? Znam wielu ludzi po studiach wyższych i są to proste tłuki, mimo, że uważają się za lepszych od innych. Ocenianie ludzi na podstawie wykształcenia jest płytkie i świadczy bardzo źle o oceniającym.

ocenił(a) film na 1
balech

Idealne podsumowanie

ocenił(a) film na 6
Bronson87

Jest gorzej, tutaj prawa do bycia osoba M Freeman mowi swym akspamitnym głosem za chwilę kopanie się po dupach. Zabrakło złotego środka, były skrajnosci!. Najlepsze sceny na Targach Komiksu, bitwa postaci i Guy wraz z facetem atakujący nerdow. Za mało Sama Jones'a! W pierwszej części najbardziej zlewalem z nawiązania do Flasha Gordona.

Bronson87

Byłam widziałam i Ted 2 po prostu mnie wynudził. Jedynka była bardzo fajna, zabawna i z klimatem , dwójka strasznie monotonna i zaledwie jedna scena jest udana, ta w banku spermy. Pozostałe były niczym odgrzewane kotlety, mdłe , wulgarne i powtarzalne.

ocenił(a) film na 8
Bronson87

Ty to tak na poważnie pisałeś czy trollujesz by mieć wiele wpisów?? Dwójka lepsza od jedynki jest na bank!!

ocenił(a) film na 3
Bronson87

Nie wiem jak ja wytrzymałem oglądając ten film do końca. W całym seansie towarzyszyły mi "ziewy" tak ten film był interesujący i zabawny. Zamiast rozśmieszać to irytował i nudził tymi głupimi żarcikami i scenkami. Zgadzam się w zupełności, że to jeden z gorszych filmów połowy 2015 roku jeżeli chodzi o te "wysoko budżetowe". Ja nie nalezę raczej do osób wybrednych ale ten film to normalnie porażka jest aż biłem się z myślami czy wyłączyć czy jednak dokończyć hehe. A jeżeli ktoś temu filmowi daje 10 to powinien niezwłocznie udać się do psychiatry skoro uznaje ten film za arcydzieło. Ja wiem gusta guściki i, że komuś może się podobać ale bez przesady.

Bronson87

bronson87 zgadzam sie w 100%

Bronson87

Film na pewno nie jest najgorszym filmem I polowy 2015 r. Wątpię że oglądałeś wszystkie filmy z tego okresu, żeby tak mówić. Ja też nie, ale jestem pewien że powstało mnóstwo kup na które nie poświęciłbym nawet minuty. To tak odnośnie generalizowania ;) Tym niemniej w porównaniu z jedynką Ted 2 jest mniej śmieszny i zdeka przynudzający. Tym niemniej rozśmieszyła mnie do łez scena która raczej rozśmieszyć nie powinna - karczemna awantura Teda z Tammy Lynn na początku filmu. Jakież to było polskie ;)

ocenił(a) film na 1
Bronson87

Zgadzam się ale oceniłeś i tak za wysoko... nie wiem co jest żałośniejsze ten film i jego żarty czy to że kogoś śmieszą te żarty, nie szukałem logiki w filmie o gadającym misiu, ale to już przesada. Pierd na początku hajta się, potem małżeństwo jest anulowane bo doszli do wniosku, że jest to pluszaczek, na początku filmu chcieli zwalić dla typa konia gdy ten spał a potem brzydzili się bonga w kształcie falusa... film sprowadza się do jednej sceny, która całkowicie oddaje przesłanie a mianowicie "skecz" w knajpie z tłustym zarośniętym rowem podstawionym pod same oczy... i to prawie przez 2h ;/ :(

ocenił(a) film na 1
BatiBat

P.S. Czyli w momencie kiedy małżeństwo blondyny i Pierda zostaje anulowane każda kolejna scena nie ma najmniejszej racji bytu, główny wątek filmu jest jedną wielką zapchajdziurą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Flauius

Flauius - Idź się umyj to Cię powinno zabić











ocenił(a) film na 2
Bronson87

Głupi i nieśmieszny.

ocenił(a) film na 1
kryslav

Dokładnie! A przy okazji niesmaczny

Bronson87

Zastanawiam w jakiej wersji oglądały ten film osoby które tak złe go oceniają.Moim zdaniem oglądanie takiego filmu jak TED z lektorem czy nawet z napisami mija sie z celem.TED w oryginale to intonacja głosu,szybkie dialogi,cięte riposty i wtedy to nawet najbardziej prostackie sceny inaczej sie odbiera. To tak jakby oglądać choćby takiego Cezarego Pazure w jego najlepszych rolach czy jakiś kabaret np. Paranienormalni - Mariolka z lektorem.

ocenił(a) film na 1
Bronson87

Popieram!

ocenił(a) film na 5
Bronson87

Zgadzam się, słaba ta druga część.

ocenił(a) film na 1
Bronson87

Specjalnie po kilku tygodniach zalogowałem się na stronę Filmweb, żeby wystawić temu filmowi ocenę 1. Przykre jest to, że są osoby, którym taki shit się podoba. Rozrywka dla troglodytów.

ocenił(a) film na 3
Bronson87

Pełna zgoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones