PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123698}
5,6 19 359
ocen
5,6 10 1 19359
5,7 3
oceny krytyków
Tekken
powrót do forum filmu Tekken

1. Eddy
2. Law
3. Paul
Kto bebnil w tekken 3 to wie.... ze mam racje

mi się najlepiej grało zawsze z Xiaoyu

>> http://pl.youtube.com/watch?v=LvxxvccscbQ&feature=related <<

pilek01

miom zdaniem nie ma w tekkenie najlepszej postaci. do kazdego przeciwnika trzeba dopasowac inna z odpowiednim stylem walki na odpowiedni styl walki oponenta. nie robmy wiec rankingow w stylu: "paul jest the best reszta to cieniaki", albo "jinem was wszystkich rozwale", nie tedy droga. kazdy ma swojego ulubienca, moim np. jest king, ale nie mowie ze jest najlepszy, poprostu JA lubie sie nim bic, a wy, to juz inna sprawa...

użytkownik usunięty
Glaurung

W zasadzie w każdą grę konsolową poza PESem byłem najsłabszym chłopcem do bicia ale pomimo lat poniewierania i upokorzeń pozostałem wierny swoim wybrańcom:
1- Ksajoju- niepozorna, często niedoceniana, szybka i zaskakująca, zawsze postać pierwszego wyboru dla mnie
2- Bryan- silny kafar, wzbudza respekt
3- Joszimitsu/Steve- jeśli chodzi o Josziego to zawsze mam nadzieję że w końcu uda mi się (przypadkowo) wykonać jakiś cios mieczem, a Steva lubię bo od lat uwielbiam boks, po prostu

Black_Spiderman

Hwoarang wymiata, zwlaszcza jak wejdzie w cug :D
Lee - to samo
szacun dla Paula

horovitz

Hwoarang jest najlepszy w 3,4,5 w 6 jeszcze nie grałem ale tam też pewnie wymiata.Pozdro!

Lord252

A,mam pytanie.Odblokowałem wszystkie postacie w Tekkenie 5 i nie wiem co zrobic zeby odblokowac Eddyego wiem ze cos trzeba z Christie zrobic ale nie wiem co.Pozdro

Lord252

Żeby mieć Eddyego musisz wziąć Christie i kupić jej za 500 tysięcy strój (tą kasę dostajesz grając arcade) potem najeżdżasz na Christe i klikasz trójkąt i masz Eddy

co do najlepszych postaci

1. Bryan
2. Paul
3. Steve

ocenił(a) film na 3
Black_Spiderman

Najlepszą postacią jest Asuka Kazama ma mały damage ale nadrabia szybkością. Drugi jest Kazuya Mishima.Trzeci Devil Jin.

Ash_Williams

a moja najlepsza postacia ktora wycwiczylam w 150% xd jest Lili ... swietne polaczenie Karate i Baletu :)) lubia ja najbardziej . 2 postacia jest Nina tez bardzo ja lubie chciaz w 3 nie przekonala mnie do konca :D a 3 to Asuka Kazama tez bardzo ja lubia tak jak Poprzednik :)

ocenił(a) film na 10
Ash_Williams

Według mnie najlepsi to Jin Kazama i Kazuya Mishima, skuteczni, nie monotonni(nie walą samymi nogami/rękoma), ciut szkoda że w T6 Jin jak i poprzedni szefowie Mishima Zaibatsu zaczął militaryzacje i podboje... a taki miły chłop był;]

Black_Spiderman

Steve Fox Steve Fox i jeszcze raz Steve Fox :D NAJLEPSZY ZAWODNIK JAK DLA MNIE :) a reszta to Feng Paul ... Hovarang (jesli dobrze napisalem) Pozdro

Black_Spiderman

Niestety nie masz racji. Ten kto ma pojęcie o tej trze wie, że najlepszy jest JIN (jak opanujesz przechwyty, chickeny i juggle to zamiatasz). Granie pozostałymi postaciami to rekreacja.

PS. Eddy był, jest i będzie lamerską postacią dla lamerów-masherów. Efektowny ale mało skuteczny.

marek_swk

Najlepszą postacią w Tekkenie 3 był zdecydowanie Jin, co do tego nie ma wątpliwości. Zabójcze wymiany z wavedasha i gwarantowany (!) ewgf po WR+3 na blok. Dobry też był Heihachi, ze swoim midowym elektrykiem.

W tekkenie 5 najlepszymi postaciami są Steve, Feng, Nina, Bryan. I nie ma tu nic do rzeczy to, czy ktoś lubi daną postać, czy nie.

Snake_gd

Nina I Anna ,potem Jin I jeszcze Armor King,to najlpesze postacie według mnie . Nina ma mocne uderzenia i szybkość ,Anna ma do niej podobny styl dlatego obie są najlepsze. Jeżeli się je dobrze opanuje ,to przeciwnik nawet nie zada nam ciosu:D

shakeitbabe

tekken 3

1.Heihachi
2.Law
3.Hwoarang
4.Eddy
5.Paul

tekken 5

1.Feng
2.Law
3.Heihachi
4.Beak
5.Christie/Eddy

Black_Spiderman

Największym koksem jest, był i będzie Heihachi. Zaraz po nim jest Bruce i Law (Tekken 5), okazyjnie Mokujin i Xiaoyu (słaba ale można nią nieźle wku***ć przeciwnika xD).

ocenił(a) film na 3
Hellbound_

w Tekken3 to Lei/Brian/Ogre i umieracie. a mój ziomek Paulem wymiatał jak sam szatan.

Blacha86

Tekken 3-ójka to dla mnie epoizodyczny skrawek mojego 20 letniego życia.
Tak na porządnie zapoznałem się tylko z 5-ątką, którą posiadam i jest zajebista!
Na pierwszym miejscu w moim rankingu jest Steve Fox, jak raz trafie to nie ma bata, żeby ktoś miał okazję oddać. Secend jest Feng postać "nówka nie śmigana, świetne Kung-fu i ta pięść, któa po załadowaniu odbiera 50% hp Great!

Pamiętam, że za gówniarza grając w 3-ójkę uwilelbiałem Lei'a.

Hellbound_

Xiao słaba? Stary rozpykam Cię nią w kilka sekund :P

Black_Spiderman

grajac od tak sobie to kazda postac jest dobra, ale tak naprawde ejst tylko kilka postaci turniejowych ktore do czegokolwiek sie nadaja. sa to: steve fox, bryan fury, jin kazama i lee. te postacie najczesciej wygrywaja najwazniejesze swiatowe turnieje. dlaczego? maja najlepsze startery do juggle i same juggle oraz dobre specjale jak np. uniki steva czy zbicie u bryana. najlepsi gracze graja z reguly stevem lub bryanem

ocenił(a) film na 5
separator

Co ty pleciesz??? a Anna i Julia, wogóle byłes na jakimś turnieju Tekken`a?? Czołowka topowych postaci sie zmienia ale Jin, Kazik (dwa elektryki i wózek do końca krechy) Anna, Julia, Steve, Lee oraz niona ostatnio.

Dziś był zaprezentowany trailer Tekken 6 bedzie tryb Tekken Force!!!! i ta na 2 osoby:D Już nie moge doczekać się premiery

Black_Spiderman

tak szczerze to wymiata on http://tekken.com.pl/index.php?page=section&id=42

ocenił(a) film na 6
dawidd160

Tekken Tag Tournament:
- Bryan
- Jin
- Hwoarang
- Lei
- Paul


Tekken 3:
- Bryan
- Jin
- Hwoarang
- Eddy


Tekken 5:
- Bryan
- Christie
- Hwoarang
- Jin
- King

użytkownik usunięty
Hector_

Dupa! bo:

1. Yoshimitsu
2. Yoshimitsu
3. King

:)

a ja wam powiem, że dobry też był boskovovitch, umiałem nim grać, to nikt nie mógł mnie trafić...xD Ciosy zresztą też miał mocne :P

Black_Spiderman

Kazuya najambitniejszy, a jesli chodzi o to kto jest najskuteczniejszy, to co wy w ogole tu wymyslacie? jaki jin? jaki eddy? jaki hwo? Od dawien dawna wiadome est, ze topy sa najbardziej przejebane, wpisz jeden z drugim na youtrube final korea tekken i zobacz kim graja w finalach, albo jest to steve, albo bryan, albo feng, albo nina, jesli chodzi o t5, bo jesli chodzi o t6 to juz bob

ocenił(a) film na 10
Black_Spiderman

bla,bla,bla wszyscy sa dobrzy jak ktos umie grac e tekena,

Black_Spiderman

Nie ma najlepszej uniwersalnej postaci. Są mniej lub bardziej lubiane większość z nich jest dobrze zbilansowana więc nie ma co porównywać.;D Owszem są postacie dla tzw. casuali typu Eddy. Jednak większość z nich trzeba poznać i spędzić wiele czasu by nauczyć się swobodnie grać;ppp

Jak można powiedzieć że: "opanowałem postać w 83%"? Bardzo wiele czasu spędziłem przy tej grze i nigdy czegoś takiego nie widziałem/nie słyszałem.;)))) Gdzie to można sprawdzić?;DDDDDD
(tak na marginesie nigdy nie poznasz postaci w "100%" jest tysiące kombinacji juglle wykorzystania timemingu itp.)

Black_Spiderman

Moje ulubione postacie to:
- Eddy - pierwsza postać jaką zagrałem mając demo T3 (mam do niej sentyment)
- Xiaoyu - j.w.
- Lei - za jego zajebiste ściemy
- Steve - ładnie można nim zejść z linii ciosu
- Paul - za najszybsze KO (t+1+2 jak wejdzie;)

ocenił(a) film na 3
Black_Spiderman

Zdecydowanie Jin. Na międzynarodowych turniejach ta postać rządziła.

Brynio79

Dla mnie w 3 kozakiem jest Jin umialem nim robic wszystko i z kazdym wstanie mozna bylo nim wygrac dla mnie eddy,hworang sa kotami ale nie trzeba do nich jakiegos wybitnego gracz wystarczy dwa przyciski naciskac i robisz kosmos

ocenił(a) film na 3
kalala1

No to ja też dojebie do kontenera. Napierdalam w tekkena 5 równo od paru lat, i moje 3 ulubione postacie to:

1. KAZUYA MISHIMA
2. BRYAN FURY
2. BRUCE IRVIN

Black_Spiderman

Gdy zaczynaliśmy z kumplami grać w tekkena 3 w akademiku każdy obczajał najlepszych zawodników Bryana, Heihachiego Eddiego Hwoaranga a ja dla jaj, jako że nie przykładałem większej wagi do wygrywania grałem Ksiaksiu ;) wszyscy przeplatali najlepszych a ja uparcie nią wpier*** dostawałem, i po wielu dniach zacząłem wygrywać jak obczaiłem ją do końca. Wg mnie najlepszy jest Bryan i Hwoarang z czego tego drugiego uważam za niesprawiedliwie odjechaną postać w grze. Nie wiem dlaczego Eddiego uważa się za świetną postać, może grając innymi postaciami, którymi nigdy nie grałem, jest ciężko, ja i moja księżniczka trzymając dystans radzimy sobie bez problemu ;-) Ta godzina, ah ta sesja ;-)

KiU

Oceniam tylko piątke bo w takową gralem/gram

1-Steve Fox-postać mająca łatwe ale miażdżące kombinacje ciosów,znakomite uniki+szybkość

2-Feng Wei-j.w

3-Jack5-ma potężne jebnięcie+mozliwość strzelania i latania-no i ogólnie śmieszny koleś.

Wujek_Sam

od trojki pocinam brayanem i paulem jeszczze uwazam ze king jest dobry ale nie umie sie nim bic spoko jest xiayou prze bajeranckie triki eddy tez fajne a z piatki tymi nowymi to juz wogle sie bic nie umie tym murzynem costam wychodzi nawet uwazam ze jednak paul i brayan to maja pierdolniecie xD tak wiec
1 Brayan
2 Paul
3 King
4 Eddy/Christie lub Xiaouiu (troche sie nimi pocinalo sa tricki ukryte)

Black_Spiderman

Eddy był do dupy!!!! dla nieumiejętnych był wkurzający, to tak samo jak z tym profesorkiem z flaszką, który tarzał się po ziemi, chociaż nic nim nie robiłeś. z tych trzech debeściakiem był Paul - nawet jak ktoś zaczynał grać w tekkena 3 to wiedział, że Paul miał świetne ciosy albo ten śmiertelny---> strzałka w lewo i kwadrat, pamiętam jakby to było wczoraj bo przez tego combosa wszyscy po kolei sie na mnie wkurzali xD albo mowili że czituje i mam prościej niż oni. a Lawa nie pamiętam zbytnio. to ten żółtek? też był nienajlepszy. powiedział bym kto był zajebisty ale i tak nikt nie odpowie,...wypowiem sie po premierze

ocenił(a) film na 1
Black_Spiderman

tutaj to chyba sami niedzielni gracze się wpisują, bo nie wierze żeby jakiś zatrwadziały miłośnik tekkena uważał, że eddy to dobra postać.

Black_Spiderman

1) Hwoarang
2) Jin Kazama
3) Ling Xiaoyu

Black_Spiderman

Moja trójka to 1.Kazuya 2.Roger 3. Beek

ocenił(a) film na 6
Black_Spiderman

1 Jin
2 King
3 Kazuya
dalej będą Law,Raven,Hworang....

Black_Spiderman

lilly
hwoarang
Heihachi Mishima

ocenił(a) film na 1
Black_Spiderman

najbardziej lamerskie postaci w tekkenie:
lily
eddy
beak
lars
alisa

braindead138

Haha,ale mnie wasze komenty rozśmieszają nie ma powtarzam nie ma takiego czegos jak najlepsza postac w Tekkenie sa za to sa lepsi i gorsi gracze;]wez sobie jeden z drugim wasza postac ktora uwazacie za najlepsza a ja was rozpierdole grajac Kuma czy jaką kolwiek inna postacia:) PIS!!

ocenił(a) film na 1
taisuke

Racja nie ma najlepszych postaci, ale są te którymi można grać na lamusa i przy szczęściu wygrać. Mój brat wygrał 200walk przy 10 przegranych w online spamując lee ten sam cios.

ocenił(a) film na 1
braindead138

ostatnio też wygrałem beakiem 10 walk pod rząd grając jedną ręką a drugą jadłem obiad.

Black_Spiderman

Najlepszą postacią w Tekkenie jest Jin Kazama.
Gram w to od pierwszej części i nikt inny nie przypadł mi do gustu tak jak ta postać.

ocenił(a) film na 7
Black_Spiderman

1. Hwoarang - zdecydowany numer 1, opracowany w 100% jak gram to robię prawie same perfecty. Szybkość i długie nogi rozpierdalają all.
2. Ogre (nie true ogre) - Z szybkością u niego średnio, za to siła duża, posiada ciekawe ciosy. Swoją drogą szkoda, że nie umieścili go w szóstej części na PS3 :(

bbksk

A nie zapomnieliście przypadkiem o Lee ? :D Według mnie jest on bossem ;p

Black_Spiderman

Witam, jestem nowym członkiem społeczności komentującej filmy. Mam nadzieje, że będzie mi sie z wami dobrze gadało.

Ale wracając do tematu. Nie zgadzam się z większością waszych poglądów. Gram w tekkena od 8lat a mam 18 i wiem co nie co o nim. Przez pewien czas grałem nawet online ale niestety lagi...:( Nie ma czegoś takiego jak najmocniejsza postać. Jest tylko zręczny gracz i jego wyobraźnia. Świetny gracz nawet z najsłabszej postaci zrobi cudo jeśli tylko ta mu przypadnie do gustu. Mi do gustu przypadł Jin ze względu na wszystkie kombinacje które się nim wykonuje i dlatego że jest to postać świetnie zrównoważona. Dlatego też proszż was nie piszcie bzdur "Najlepszą postacią jest Eddy" , bo każdy wam powie coś innego.

Shay

dobry wstep jak na społeczność Filmwebu ;p Bo ciezko tu o normalnych mlodych. A co do postaci + sa postaci, mniej lub bardziej poważane ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones