PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181219}

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
6,1 35 197
ocen
6,1 10 1 35197
5,4 7
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

69. rok

ocenił(a) film na 7

Film bardzo mi się podobał, oglądnąłem go wczoraj drugi raz, tak dla przypomnienia i 'spokojnej oceny sytuacji'.
I zwróciłem uwagę na jedno. Akcja toczy się w 1969 roku, a jakoś tego nie widać na ekranie. Ubiory, samochody, dom już mniej, fryzury nie wskazują na te czasy. No, chyba, że USA było wtedy już tak rozwinięte. Mogę się mylić, ale chyba rzadko w latach 60 dziewczyny chodziły w takich bluzkach jak Jordana. O jeepach już nie wspominając.

Czy Wy też odnieśliście wrażenie, że film pokazywał 2006 rok, czyli rok produkcji, a nie rok wydarzeń? Czy się mylę?

Toolbar

Ja też odniosłem takie wrażenie.Głównie właśnie przez ubiory i fryzury.Aż się na początku filmu złapałem na tym,że(w scenie kiedy bohaterka wchodzi do wraku samochodu i go przeszukuje)pomyślałem z lekką irytacją: "Oczywiście komórki nie ma przy sobie,żeby zadzwonić po pomoc bo po co...",po czym przypomniałem sobie przecież,że to nie 2006 tylko 37 lat do tyłu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones