PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181219}

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
6,1 35 197
ocen
6,1 10 1 35197
5,4 7
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

Andrew Bryniarski

ocenił(a) film na 9

Jak podobała się Wam gra naszego rodaka jako morderca - psychopata w "TM"? :) Co prawda zbyt wiele słów nie wypowiedział, ale swoim wyglądem i posturą nadrobił wszystko :) Miło że jest jakiś polski akcent w tym filmie, pomimo że specjalnie ambitny nie jest ;)
Pozdrawiam wszystkich którzy niedawno wyłączyli TVN xD

agyness_2

Hmmm...albo coś przeoczyłem albo on ani jednego słowa w tym filmie nie wypowiedział,poza tym "ghrrrr" jak ta panna go potraktowała pod koniec nożem.W ogóle to ciekawi mnie po co Leatherface poharatał Ericowi wpierw obie ręce,skoro potrzebny mu był tylko jego skalp twarzy.Wie ktoś może?

ocenił(a) film na 9
Skaffim

Zdecydowanie nic nie powiedział poza jakimś mruknięciem czy jakkolwiek to nazwać - ale za to nabiegał się trochę z tą piłą ;)

Dobre pytanie z tą ręką - przyznam że nawet nie zwróciłam uwagi co zrobił z ręką, czy ją wyrzucił gdzieś do kąta czy co :)

agyness_2

No,trochę się nabiegał :) Ma kondycje chłopak ;) A z tą ręką to on mu ściągnął z niej skórę(chyba zaczynał go "skórować" jak to "szeryf" wcześniej rzekł do niego).Ale po co mu ta skóra z rąk była to właśnie nie wiem...

ocenił(a) film na 4
Skaffim

Ja również zastanawiałem się nad tą ręką i jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że to była jego jedna z pierwszych ofiar więc po prostu ćwiczył technikę skalpowania, albo druga - chyba bardziej prawdopodobna - przygotowywał mięso na obiad xD

ocenił(a) film na 5
agyness_2

Szeryf Hoyt i tak przebija Leatherface'a :) Co do gry to nie ma tu o czym za bardzo gadać - rola niemego osiłka, nawet twarzy nie musi pokazywać - w sumie każdy mogłby to zagrać, ale mimo wszystko kiedy leciały napisy i zobaczyłem polskie nazwisko złośliwy uśmieszek przeleciał mi po twarzy :P

agyness_2

No skoro uważasz że wszyscy jesteśmy z Filadelfii no to rzeczywiście ten nasz "rodak" zagrał dobrego tępego psychola...

agyness_2

Polecam najpierw potwiedzić swoje własne wnioski... Mimo nazwiska brzmiącego jak polskie na filmwebie pisze: "miejsce urodzenia: Filadelfia, Pensylwania, USA". Nic do dodania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones