PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30692}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

The Texas Chain Saw Massacre
6,5 26 858
ocen
6,5 10 1 26858
7,3 18
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną

Zdziwienie..

ocenił(a) film na 3

To jest ten super film na którym powinni się wzorować twórcy dzisiejszych filmów?
Zaraz pewnie zjedzie mnie banda internetowych napinaczy, bo "jak ten film może się komuś nie podobać", ale mało mnie to obchodzi.
Ten film to kompletna beznadzieja. Aktorstwo to amatorka, fabuła w skrócie to ciągła ucieczka, darcie mordy przez jedną dziewczyne i tak ciągle. Więcej nie mam zamiaru wymieniać.
Daje 3/10 tylko dlatego, że dobrze się zaczynał. Wiem, że po filmie z 1974 roku nie powinienem się dużo spodziewać, ale on jest po prostu DENNIE zrealizowany. I te reakcje bohaterów. Leżenie w kościach zamiast jak najszybsza ucieczka itd. :D
Ps. Oglądałem remake z 2003 i 2006 roku. O wiele lepsze. A fabuła nie tak bardzo odmienna.

użytkownik usunięty
xSaSki

Całkowicie się z tobą zgadzam. Remeke z 2003 i 2006 są świetne. Ale ten film jest beznadziejny. Może i w tamtych czasach był dobry ale teraz nie da się tego oglądać. Bohaterowie drą japy jak nie normalni. I to niby budzi strach? I do tego wszystkiego ten beznadziejny bohater na wózku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones