PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10079}

Telemaniak

The Cable Guy
6,4 43 111
ocen
6,4 10 1 43111
5,6 11
ocen krytyków
Telemaniak
powrót do forum filmu Telemaniak

Mocna trójka ;)

ocenił(a) film na 3

Irytuję mnie pan Carrey dlatego nie będę się silił na opisy. Miny robi te same co zawsze, ci co go kochają bedą mieli kisiel w majtkach, reszta może sobie spokojnie ten film darować ignorując przebijające gdzieniegdzie sugestie jakoby miał drugie dno. Jest jedno i trzy metry mułu.

ocenił(a) film na 7
oider

Irytujesz mnie, dlatego nie będę się silił na opisy. Tacy jak Ty teksty robią zawsze takie same, więc im podobni oczywiście przyznają im racje, reszta może spokojnie sobie Twoje pitolenie darować ignorując absolutny brak jakichkolwiek argumentów i konstruktywnej krytyki. Jest tylko gówno i to nawet bez wisienki na wierzchu.

ocenił(a) film na 3
Mr__Pink

Wybacz, ale na argumenty o panu Carrey'u nie będę dyskutował. Takie moje subiektywne prawo. A w tym wątku wisienką jesteś Ty i Twój kisiel.

ocenił(a) film na 8
oider

Tacy jak ty tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze filmy powinni oceniac ludzie o IQ conajmniej 90. Bo ty na 100% tyle nie masz. Jestes po prostu debilem i tyle.

ocenił(a) film na 3
Arto0X

Jestem pewien, że nie potrafiłbyś tak z marszu, bez szukania w google rozwinąć skrótu IQ. Nie wspominając o kwestii ile wynosi w teście odchylenie standardowe. To tyle w temacie debila.

ocenił(a) film na 8
oider

Jakbym napisal, ze filmy powinni oceniac ludzi o IQ conajmniej 70, to chyba cos by bylo nie tak, nie? 90 to juz jest "zdrowy na umysle" czlowiek. Nie trzeba byc odrazu kretynem, zeby nie byc zdolnym do racjonalnej oceny filmu. Tyle w tym temacie

oider

film jest dobry, a to czy lubisz carreya czy nie, nie powinno miec na to wplywu.

chyba, ze masz 90 lat i lubisz tylko dobre japonskie kino i melodramaty z audrey

ocenił(a) film na 3
brennt

Carrey jest motorem Telemaniaka, aktorem charakterystycznym obsadzonym w roli głównej - ten fakt siłą rzeczy rzutuje na ocenę całego filmu.
Nie trzeba mieć 90 lat żeby wiedzieć, że Audrey to fajna dupa była. Ale widzę że tutaj kisiel macie tylko na widok pana C.
Chętnie bym was potrollował dłużej, bo siła argumentów aż się o to prosi ("jestes prostakiem wiec twoje zdanie sie nie liczy" to mój ulubiony kawałek) ale zostawię was już samych babrających się w carrey'owym kisielku.

oider

Nie lubisz Pana Carreya i film ci się nie podobał- o gustach się nie dyskutuję. Masz swoje zdanie na ten temat i dobrze, ale nie dziw się, że jesteś... hmmm... może coś w rodzaju "atakowany", bo Jim, to dobry aktor, a jak mówiłam- irytuje, czy nie kwestia gustu. Nie potrzebnie pisałeś o tym (hehe) kisielku i mule, ale też nie ma co z tego powodu oceniać twojego IQ. Co do min, to się nie zgodzę, bo za każdym razem gdy osobowość jego postaci się zmienia, zmienia się też coś w nim jako w aktorze. Ale to już inna sprawa :)

ocenił(a) film na 3
Angela4b

Włożyłem kij w mrowisko, wiem. W Truman Show chociażby Carrey był bardzo dobry. Ale zrobiłem to dlatego, że Telemaniak jest filmem naprawdę złym - zarówno scenariuszowo, jak i aktorsko. Większość osób niestety myli tu dobre aktorstwo z nadekspresyjnością. Dzięki za mądry komentarz :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
oider

Mocne ale 9 film bardzo dobrym. Wciąga! Trzyma w napięciu i jest po prostu śmieszny.

ocenił(a) film na 8
oider

Jim jest jednym z najbardziej zmanierowanych aktorów to fakt (niektórzy mówią że to amerykański odpowiednik Cezarego Pazury), ale w tym filmie dał z siebie chyba maxa. Uważam że film jest dobry i ma klimat.

ocenił(a) film na 7
Spacerek

Jedna sprawa - Jim Carrey jest Kanadyjczykiem z Kanady :)

A sam komentarz autora jest taki - nie podoba mi się film, bo Carrey mnie irytuje. Kto ci każe oglądać człowieku? Telemaniak może i najlepszym dziełem w karierze Jima nie jest ale na mocne 8 zasługuje.

ocenił(a) film na 9
oider

Zero argumentów. Widać, że autor tematu nie zrozumiał co oglądał. Komentarz bardzo gówniany

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

Jestem za wolnością słowa, gdyż to co się lubi zależy od miliarda czynników osobowości (również od wieku :D) ale niestety tutaj przyłączam się do opinii :D Film wielowarstwowy, polecam !!!

oider

Trzeba przyznać iż sam film do wyjątkowych nie należy , a co do "Pana C" To , cóż ... Nie znasz się po prostu na aktorstwie ;)

ocenił(a) film na 5
oider

Truman Show , Numer 23.. w tych filmach nie ma tych słynnych min Carrey'a prawie wcale. To aktor dość wszechstronny wbrew pozorom.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
GanGstaRR

GanGstaRR Mój komentarz jest tu tylko po to, żebyś wiedział że twoja opinia nic dla mnie nie znaczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones