PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664693}

Ten niezręczny moment

That Awkward Moment
6,2 59 896
ocen
6,2 10 1 59896
5,2 9
ocen krytyków
Ten niezręczny moment
powrót do forum filmu Ten niezręczny moment

Oj zapowiada się straszna szmira z humorem na poziomie American Pie...

WissQuek

Oj zgadzam się. Będzie kiepsko z tym filmem :)

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

Oby nie :P liczę na ten film..

ocenił(a) film na 4
WissQuek

jak ja uwielbiam takie wizjonerskie wypowiedzi ludzi, którzy nie widzieli, a oceniają.

Yaerius

wyraźnie napisałem, że zapowiada się, to po pierwsze, po 2gie - czy widzisz gdzieś jakąś moją ocenę?

ocenił(a) film na 4
WissQuek

"szmira" jest pewnego rodzaju oceną. i zastanawiam się co wskazuje, że film się tak zapowiada? plakat? gatunek? może obsada? nie twierdzę, że ten film będzie świetny, genialny, czy chociażby mierny. chodzi mi tylko o to, że używanie dosadnych, pejoratywnych określeń na temat filmu, którego się nie widziało nie jest sensownym zachwaniem. i nie chodziło tylko o Ciebie, ale i o RazzleMana, który też nie wiem skąd posiada informacje jak dobrze bądź kiepsko będzie. może od wróżki.

Yaerius

Jest to forum o tematyce filmowej - dewagacje i przypuszczenia są tu jak najbardziej na miejscu - odnośnie tego właśnie filmu moje przypuszczenia są jak powyżej.
Na jakiej podstawie? Opis fabuły, aż 2 zwiastuny w tym polski + klip no i 25 zdjęć + 10 plakatów - to sporo materiału, zdecydowanie pozwala mieć pewne obawy bądź nadzieje...

ocenił(a) film na 5
WissQuek

A juz prawie zapomnialam, ze Zac Efron gral w high school musical i spodziewalam sie lepszego doboru rol z jego strony.

kokosowedropsy

Do takiego np. Gordon-Levitta to mu niestety sporo brakuje... klasy.

WissQuek

Na początku , będzie szał ' Zac Efron ' itd, ale film pewnie jeden z tych podobnych do American Pie , Projekt X ( imprezy , laski , film przewidywalny , najpierw tacy WIELCY PANOWIE , a potem i tak pewnie ulegną ) Myśle że będzie się z czego pośmiać , ale szału to on nie zrobi .

ocenił(a) film na 10
WissQuek

szmira ? widziałeś,że oceniasz ? To nie jest film podobny do typu ,,American Pie'' tak dla wyjaśnienia. Dla mnie film naprawdę dobry, zabawny, momentami romantyczny.POLECAM !

Roks1331

Powtarzam specjalnie dla Ciebie:

"wyraźnie napisałem, że zapowiada się, to po pierwsze, po 2gie - czy widzisz gdzieś jakąś moją ocenę?"

ocenił(a) film na 7
WissQuek

Muszę Cię zmartwić,nie ma humoru na poziomie American Pie...Było kilka zabawnych scen i sporo romantyzmu,może i przewidywalnego ale miłego w oglądaniu.

lutek

Miło:)

ocenił(a) film na 6
WissQuek

Ja po zwiastunie liczyłam na więcej, zawiodłam się troszke po filmie szczerze mówiąc.. Jest to lekka komedia w którym głównym wątkiem jest miłość, ale jak mówiłam dla mnie szału nie ma..

ocenił(a) film na 4
WissQuek

Film jest gniotem. Brak w nim ciekawych postaci, scenariusza i właściwie wszystkiego. Strata czasu i niestety pieniędzy.

ocenił(a) film na 3
WissQuek

Zgadzam się, że film nie zachwyca, ale nie koniecznie porównałabym go do American Pie, to zupełnie inna komedia , według mnie na niższym poziomie z zupełnie innym poczuciem humoru :)

kamatula

Który jest na niższym poziomie? Bo American Pie to łopatologicznie podany humor niskich lotów, dobry po paru piwach...

ocenił(a) film na 3
WissQuek

Na niższym poziomie oczywiście American Pie..
Komedia zgadzam się , dobra po paru piwach, jak nie i po flaszce wódki. American Pie jest dobra dla gówniarzy, nieznających dobrego kina :) Natomiast zapraszam tutaj, gdzie wyrażam swoją opinię po obejrzeniu filmu Ten niezręczny moment :
http://www.filmweb.pl/film/Ten+niezr%C4%99czny+moment-2014-664693/discussion/Zas koczy%C5%82..+ale+czy+pozytywnie,2407225

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones