PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831653}

Tenet

6,7 80 372
oceny
6,7 10 1 80372
5,8 53
oceny krytyków
Tenet
powrót do forum filmu Tenet

Film niezły, ale nie do kina

użytkownik usunięty

Oglądało się dobrze, ale zdecydowanie wolałbym zobaczyć Tenet na platformie streamingowej, ten film jest miejscami mocno pokręcony i brakuje możliwości cofnięcia sceny czy spokojnego zastanowienia nad fabułą. Polecam oglądać wyłącznie jak się ma świeżą głowę, bo film wymaga pełnej koncentracji przez cały seans.

Na streaming xddd

Jeżeli film wymaga pełnej koncentracji to jest to jego wadą? Chłopie, w takim razie następnym razem wybieraj proste akcyjniaki lub komedyjki, gdzie pół filmu możesz patrzeć na smartfona, a i tak będziesz wiedział co się dzieje. Filmy Nolana odstaw na inne czasy.

użytkownik usunięty
Maniek2008

Chłopie, w którym miejscu napisałem że to jest wadą filmu?

Byłem dziś na jednym z seansów w IMAX'ie, w Warszawskiej Sadybie i nie wiem, czy to kwestia tego akurat kina, czy filmu, ale dźwięk był tak podkręcony, że w pewnym momencie przy strzałach i eksplozjach autentycznie pojawiał się efekt bólu. Nigdy mi się nie zdarzyło wkładać słuchawek do uszu podczas seansu, żeby sobie "przyciszyć" dźwięk, a potrafię słuchać naprawdę głośnych rzeczy, czy to na słuchawkach, czy w domu.

Mieliście też problem z dźwiękiem na tym seansie, czy to kwestia bardziej obsługi niż techniczna?

Dimond

Coś w tym może być, u mnie na seansie w kilku scenach było zdecydowanie za głośno.

Ratatoskr

No własnie trochę nie do końca wiem, jak działa projekcja w takim kinie. Bo reklamy/zwiastuny/czy czołówka IMAX - wszystko brzmiało tak jak zwykle. Natomiast gdy zaczął się film, przy początkowych scenach ataku na operę, dźwięk był momentami nie do zniesienia.

ocenił(a) film na 9
Dimond

W Imaxie w Katowicach też mega głośno, momentami trudne do zniesienia, ale czytałem, że na zwykłym seansie ktoś pisał, że też przesadzony dźwięk.

Dimond

Niestety jest to problem z filmem. Zarówno na salach Dream jak i zwykłych dźwięk jest niesamowicie podbity i nie można z tym nic zrobić, bo po ściszeniu nie słychać dialogów

ocenił(a) film na 2
Dimond

Witajcie - odnośnie głośności na granicy progu bólu - jest tak na wyraźne ŻYCZENIE REŻYSERA, gdyż wg managera Cinema City -Noolan daje zawsze dokładne wytyczne co do tego, jak ma jego film być wyświetlany, a ten fil uwaga - MA TAK SKOMPLIKOWANĄ fabułę, że widzi tak się pogubi/ nie zrozumie - to niech ma choć efekty głośno....

dawac 6 za to, ze się jest głąbem, który musi cofnac film? to nie jest portal, gdzie oceniasz swój intelekt, tylko film , co za typ

użytkownik usunięty
vasil_zajcev

Wolę być głąbem niż chamem jak ty, typie

gdy widzę krzywdę reaguje, a kultura jest dla tych co rozumieją ją, gdyż dorośli do niej. A niestety obrażasz tu wielu swoim zachowaniem, nie tylko słowa obrażają, typie.

użytkownik usunięty
vasil_zajcev

w ktrórym miejscu kogoś obraziłem? to ty mnie zaczales wyzywać, z tobą jest cos mocno nie tak kolego

obraziłeś tu każdego sugerując, ze to wina filmu, a nie twoja, to niczym dziecko, które nie rozumie, ze jak dotknie czajnik to się oparzy i płacze, że każdy mówił mu o tym. Tylko ty nie masz 5 lat.

użytkownik usunięty
vasil_zajcev

Napisałem że film jest dość skomplikowany i niełatwy w odbiorze, to nie wada filmu tylko jego cecha. Mi osobiście lepiej by się go oglądało na spokojnie, na streamingu. Jak te słowa można odebrać jako atak na kogoś lub na coś? Naprawdę człowieku nie wiem o co ci chodzi.

mi się lepiej nosi bluzę w zimne dni, ale co to ma do tego jak ona wygląda i jak się nosi? a ty oparles swój wpis na tym, wlasnie to jest problem, który wyraził się w ocenie, gdy ktoś tak mowi o bluzie brzmi po prostu jak głąb, bo co to ma do tego jak ta bluza mu się podoba - wracamy do tego co pisałem na temat czajnika.

użytkownik usunięty
vasil_zajcev

Oceniłem film na 6 bo tak go oceniam, a swoją drogą zbyt zawiły, pokręcony scenariusz też może być wadą filmu. I nie ma to nic wspólnego z intelektem bądź jego brakiem.

-.- pisze się do 3 razy sztuka, ale ja poległem jak niczym Cezar Borgia po drugie kampanii

użytkownik usunięty
vasil_zajcev

no to bywaj, nie dogadaliśmy się, zycie

ocenił(a) film na 8
vasil_zajcev

Strasznie irytujący jestes czlowieku, przypinasz sie do słów gorzej niż najgorsza tesciowa. Kolega nikogo nie obrazil, wyraził swoją opinię i ma tego prawo jak każdy użytkownik tego forum. Jak ci nie pasuje to mi nie pasuje, ze tobie nie pasuje i co z tym zrobimy? Więcej luzu

vasil_zajcev

Co za prostacka odpowiedź. Wyzywanie ludzi za osobiste odczucia co do filmu i kulturalną wypowiedź ,która nie była nawet mocno krytyczna ,a była raczej miła podpowiedzią dla tych co filmu nie widzieli ,a mogą chcieć na przykład obejrzeć ten film za jakiś czas online. Paranoja

sunako

No prostacka ocena i motywacja. Jak to udowodnil fakt,że osoba już tu nie ma konta i tyle w temacie do kolejnego urażonego, dzieci urodzone w czepku

ocenił(a) film na 8
vasil_zajcev

Ty tez zaraz nie bedziesz miec

nash13

Jestem tu dłużej niż ty i będę. Więc idź płakać gdzie indziej:)

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

Ja akurat w pełni się z Tobą zgadzam. Tamten założyciel tematu skumał że się ośmieszył i usunął konto.

Taki film tylko w IMAX. Robi wrażenie

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Co z tego,jak kazdy prawie narzeka na dzwiek.

aronn

Ja nie narzekam. Mogłoby być nawet jeszcze głośniej.

ocenił(a) film na 9
aronn

U mnie w IMAX Wrocław było super. Siedziałem idealnie po środku sali.

ocenił(a) film na 9

Własnie wróciłem z seansu. Film prze kozak jak Incepcja czy Interstellar. Oglądnij drugi raz a na pewno lepiej zrozumiesz film. Filmy Nolana nawet trzeba obejrzeć jeszcze raz aby bardziej pojąć o co mu chodziło :) Dla mnie ten reżyser to mistrz nad mistrzami. Ps. Dźwięk idealny. Cinema 3D kino. Efekty i zdjęcia rewelacyjne. Tak więc nota poniżej 7 według mnie niestosowna w stosunku do tego filmu ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones