PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831653}

Tenet

6,7 80 094
oceny
6,7 10 1 80094
5,8 52
oceny krytyków
Tenet
powrót do forum filmu Tenet
____OSCAR____

Dokładnie miałem to samo odczucie :D

ocenił(a) film na 10
____OSCAR____

również tak uważam, jarałem się prologiem niesamowicie, a gwiezdnymi meh :D

ocenił(a) film na 3
Gonciar

czy prolog był również przed seansami poza salami IMAX? Bo były jakieś plotki, że ma polecieć tylko przed seansami na ekranach IMAX.

ocenił(a) film na 6
rolandch1

Pod koniec zwiastuna wyświetliła się informacja, że był to prolog stworzony specjalnie na potrzeby kin IMAX. Zatem nie mam pewności, czy wyświetlą go w innych kinach.

ocenił(a) film na 3
____OSCAR____

ajć, dziękuje. Bo grają SW w IMAX tylko w 3D za którym nie przepadam. Ale dziękuję za odpowiedź.

ocenił(a) film na 7
____OSCAR____

A co jest w tym prologu, możesz zdradzić?

dobiasz

Kto by zwracał uwagę na takie szczegóły :D

Zloty_Deszcz

wpisz sobie w google tenet prolog i masz filmik z pewnej stronki

____OSCAR____

Ostatnio takie przeżycie w kinie,podczas tego prologu...na filmie,,Speed",nic o fabule nie wiedziałem wcześniej..Siedziałem tak jak dziś na krawędzi fotela..

ocenił(a) film na 7
____OSCAR____

W poznańskim Imaxie jest grany?

ocenił(a) film na 10
____OSCAR____

Początkowo myślałem, że olano SW (taki słaby to puśćmy widzom coś lepszego) i wyświetlono tamto. Znowu będą pewne mindfuki na filmie.

ponczi88

Dokładnie tak pomyślałem :D. Już przychodziło mi do głowy wiele scenariuszy, łącznie z tym, że jestem na nie tym seansie filmowym i cholera... potem żałowałem, że nie trwał dłużej.

ocenił(a) film na 6
Nethvoy

ehhh 2019 rok a ludzie dalej idą do kina i nie maja pojecia na co ida oraz nie sa swiadomi tego ze przed seansem bedzie prolog TENET. Nie zdziwilbym sie gdyby pare osob wyszlo. Pamietam jak bylem na "Transformers: Ostatni Rycerz", ktory rozpoczyna sie scena w czasach arturianskich (rycerze itd) - w tym okresie grano tez w kinach "Króla Artura" -> czesc ludzi wyszla z seansu, bo mysleli ze pomylili sale - nie szkoda.

bolc

Chyba sobie zartujesz... Kupiłem bilety ponad 2 miesiące przed premierą na pierwszy seans Imaxowy we Wrocławiu jaki był. Reszta mnie nie interesowała, trailery, info prasowe, nie czytam takich rzeczy żeby sobie filmu nie popsuć. Wiadomo, przed większymi filmami Disneya można spodziewać się krótkometrażówki, ale skąd miałem wiedzieć o Tenecie przed IX częścią? Nikt w kinie podczas sprawdzania biletów mnie nie uprzedził, IMAX również nie wystosował notki w kinie przed projekcją. Zero informacji. Interesuje mnie nowy film Nolana, ale tak jak napisałem, unikam jakichkolwiek informacji by nie popsuć sobie seansu. Nawet do kina przychodzę 15-20 minut po godzinie seansu, głównie dlatego by uniknąć trailerów.

Nethvoy

BTW. Nie mieszkam we Wrocławiu, byłem pierwszy raz w tym Imaxie, było naprawdę sporo osób, wyjątkowy ścisk, to normalne że mogłem zwątpić w seans, szczególnie że o Tenecie się wiedziałem zupełnie nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones