PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831653}

Tenet

6,7 80 083
oceny
6,7 10 1 80083
5,8 52
oceny krytyków
Tenet
powrót do forum filmu Tenet

Czemu w obsadzie nie ma wymienionego Johna Davida Washingtona?? Przecież to główny bohater w tym filmie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Matius123

dodadzą zaraz

GamoraRuss

*za rok

Matius123

Bo jest mało atrakcyjny :P

ocenił(a) film na 8
tom_19

Mam jednak nadzieję że odziedziczył talent po wybitym ojcu, Denzelu.

Matius123

Bo cały filmweb to już jedna wielka lipa, najpierw skasowali aplikacje a teraz co raz więcej wpadek z obsadami w filmach jak ich opisu zazwyczaj nie ma wogóle.

Matius123

rasizm

maximus_

:) Dobry komentarz! Na fw, to standard - nie ma sensu zgłaszanie, wiole raczy to robiłem i ... jak grochem o ścianę. Niemniej irytujące jest to, że REDaktorzy ignorują, albo w ogóle nie czytają zgłaszanych poprawek.

użytkownik usunięty
So_What22

Nie mają czasu, są zajęci liczeniem kasy z reklam.

Matius123

Faktycznie. Być może będzie to najambitniejszy film Nolana, się zobaczy? Ale wiem na pewno jedno ta strona na pewno do najambitniejszych nie należy. Kupa śmiechu, kierowca autobusu nie wstaje nie bije brawo a autobus jedzie dalej.

ocenił(a) film na 5
Matius123

Kiedyś filmweb to byłą społeczność i filmy edytowali po prostu użytkownicy. Obecnie filmweb stał się firmą i ludziom już się pewnie nie chce "społecznie" takich danych uzupełniać. a z drugiej strony jak to ludzie, czekają aż ktoś inny zrobi...

Jeśli chcecie możecie dodać Washingtona do obsady. Nie będę was powstrzymywał.

ocenił(a) film na 10
Sony_West

już jest tylko że na końcu

ocenił(a) film na 8
Matius123

Ale zagra Michael Caine. Co za ulga :)

ocenił(a) film na 7
Matius123

Polecam imdb, tam jest np. wypisanych o wiele wiecej planowanych filmów niz na filmwebie.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones