PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831653}

Tenet

6,7 80 094
oceny
6,7 10 1 80094
5,8 52
oceny krytyków
Tenet
powrót do forum filmu Tenet

Plusy:
- scena z ciężarówkami
- reżyseria i zdjęcia
- Pattinson
- pomysł

Minusy:
- bohaterowie bez charakteru i wiarygodnych motywacji
- przerysowany do granic możliwości antagonista
- drewniane dialogi, które były głównie ekspozycją
- finał, który miał być super emocjonujący, ale działo się tyle, że w sumie było mi to obojętne
- brak większego twistu, który myślałam, że dostanę :(

ocenił(a) film na 8
zosia33j

Akurat scena z ciezarowkami do ogromny minus dla mnie...

zosia33j

Te dialogi to jak z gimnazjum. "Nie draznisz tygrysa, podziwiasz go!" Do tego sceny naiwniackie - goscie jada autostrada i robia rzut "kozlem" na innym aucie i paczka oczywiscie trafia z jednych rak prosto do drugich.

ocenił(a) film na 5
zosia33j

scena z ciężarówkami idiotyczna - kierowca jechał uparcie przed siębie nawet jak go otoczyły inne pojazdy. i po cholere transportować walizeczkę tirem i to jeszcze bez najemników na pace co by pilnowali cennego ładunku. Do tego po autostradzie nie jeździły w czasie pościgu żadne inne pojazdy cywilne - no jednak do pościgu z Matrixa Reaktywacja dlekooooo

dezertx

Matrixa nigdy nic nie przebije :)

ocenił(a) film na 5
UpadIy_Widz

ale tam nie miałeś takich głupot - agenci przejęli władzę nad ciężarówkami i w końcu zderzyli się czołowo by zabić bohaterów...

ocenił(a) film na 4
zosia33j

bohaterowie są tacy nijacy, do porzygania. Równie dobrze to mogłyby być jakieś boty. Reżyser nawet nie stara się zatrzymać by ukazać ich charaktery. Zamiast tego jest kolejna walka, bitwa, akcja. W kółko to samo. Jacyś ludzie gdzieś są i dochodzi do starcia. I znów i znów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones