PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831653}

Tenet

6,7 80 367
ocen
6,7 10 1 80367
5,8 53
oceny krytyków
Tenet
powrót do forum filmu Tenet

Tragedia.

ocenił(a) film na 7

W tym filmie nie ma ani jednej dobrej sceny. Obsada nijaka. Muzyka słaba. Myślałem, że po okropnych ,,Fantastycznych zwierzętach,, od Davida Yatesa już nic mnie nie zaskoczy. Myliłem się. Odradzam pójście do kina.

ocenił(a) film na 1
Igi1997

A dlaczego bez oceny? Nie bójcie się nisko oceniać filmów..

ocenił(a) film na 7
mercx

Nie muszę oceniać. Fantastycznych Zwierząt też nie oceniłem.

ocenił(a) film na 1
Igi1997

ale dlaczego? jak ktos obejrzal film to dlaczego sie wstydzi ocenic liczbowo? przeciez pisząc że fil jest tragiczny = wlasnie oceniłeś ten film... tylko słownie.... a brak oceny liczbowej tylko zawyzy ocene i wprowadzi innych w błąd.. bo nikt nie przeczyta twojej slownej oceny... jak nie chcesz oceniac wogole to trzeba było nic nie pisac

ocenił(a) film na 7
mercx

@Igi1997 lepiej niech nie ocenia. jeśli ktoś tak kategorycznie wszystko ocenia na "nie" (muzykę, zdjęcia, grę, wszystko) to zapewne nie lubi tego gatunku filmów. Jak nie lubię gatunku: romans i gdybym je wszystkie oceniał też był wystawiał niskie oceny. Ale takie oceny byłyby gówno warte :)

ocenił(a) film na 10
Igi1997

Że sceny słabe, to zrozumiem, mogą się nie podobać. Na obsadę nie wiem kto zwraca uwagę, skoro aktorstwo jest dobre. Ale że muzyka słaba? Przecież ona nadawała niesamowity klimat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones