PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486959}

My Rainy Days

Tenshi no Koi
7,2 996
ocen
7,2 10 1 996
Tenshi no Koi
powrót do forum filmu Tenshi no Koi

Ayumi Hamasaki

ocenił(a) film na 7

Zauważyliście, że Nozomi Sasaki jest bardzo podobna do Ayumi?

ocenił(a) film na 9
akuu

Ani trochę !

akuu

Jest podobna. Ma takie same oczy i usta co Ayumi :)

ocenił(a) film na 9
Damar3478

A gdzie reszta podobieństwa ? gdy zasłonimy oczy i usta czy to podobieństwo nadal bedzie występować ?

tomucho77

Trudno powiedzieć, bo nie było takiej sceny żeby miała zakryte oczy i usta:P Ja po prostu dużo słucham Ayumi Hamasaki, uważam ją za jedną z najładniejszych japonek, a film tutaj z Nozomi wczoraj oglądałem i widziałem ją pierwszy raz, ale od razu mi się skojarzyło że jest podobna do Ayu, czyli równie piękna jak ona. Nie potrafię ci dokładnie powiedzieć. To nie jest takie proste. Po prostu widzisz daną osobę i już wiesz że jest podobna do kogoś. Mi się wydaje że jej oczy i usta są najbardziej podobne. Chyba to duże podobieństwo, nie sądzisz?

ocenił(a) film na 9
Damar3478

Osobiście nie lubię porównań bo każdy człowiek jest wyjątkowy o kobiecie nie mówiąc.

tomucho77

Oczywiście zgadzam się z tobą, ja też nie lubię tego typu porównań. Dla ciebie najładniejsza jest Nozomi Sasaki, dla mnie Lee Yeon Hee i też nie porównałbym jej z nikim innym. Chociaż tak na prawdę to jestem za Chinkami bo sam studiuję chiński więc nie wypada :P ale akurat tak się trafiło. Tak mój mózg odczytał :D Pozdrawiam :)

tomucho77

Hej tomucho77, polecisz mi jeszcze jakieś inne filmy z nią? Kurdę, spodobała mi się. Na Ayumi nie mogę sobie tak popatrzeć :P:P:P

ocenił(a) film na 9
Damar3478

Ja widziałem Ją tylko w tym filmie i oglądałem jeszcze z nią (nie po polsku) weekend z Nozomi ...

(Nozomi Sasaki) - WEEKLY YOUNG JUMP PREMIUM DVD(2008.09.25) ... szukaj na cho miku.

tomucho77

Hmm, ciekawy film :)

ocenił(a) film na 9
Damar3478

Jak Ci się spodobałka Nozomka to napewno i film Ci się spodoba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones