PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91856}
7,3 53 971
ocen
7,3 10 1 53971
6,0 3
oceny krytyków
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

Zakończenie filmu-świetne!

ocenił(a) film na 7
peza_92

Film dobry tylko nie do końca został wykorzystany potencjał.Mam też takie pytanie:Czy na prawdę policja w Stanach może o tak sobie podczas pościgu zarekwirować pojazd czy to tylko wymysł filmowy? Co do filmu daje 7/10 nie najgorszy ale trochę momentami przesadzali jak np.rozbicie szyby motorem czy strzelanie do nie widocznych radiowozów bo przecież na widoku nie mogły stać więc jakim cudem jeden z napastników tak szybko się zorientował i oddał kilka strzałów celnych w pojazd.

ocenił(a) film na 10
DemiaN

Zakończenie naprawdę super,bardzo mnie zaskoczyło.W sumie odświeżył bym sobie ten film,bo dosyć dawno go oglądałem.

peza_92

Fajny film, chociaż jak słyszę jak utrwalają tą regułkę "po 11 września" to za każde takie sformułowanie leci u mnie ocena o 1 w dół. Byłoby 8, ale jest 7 bo po 11 września tak mam.
Paranie mózgów.

Dziękuje, pozdrawiam, miłego popołudnia.

ocenił(a) film na 7
Tokar2

daje 7 ale zakonczenie naprawde fajne

peza_92

Film dobry ale jest kilka nieścisłości. Wejście do mieszkania z kopniakiem (jakby drzwi w ogóle nie były zamkniete albo wersja z Ikei). Wpadka przed domem Lorenza: kto zabiera na taką akcję właczone hałasujące pagery albo komórki...? Jest jeszcze kilka pomniejszych niuansów ale nie będe przytaczał. Ogólnie film fodny obejrzenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
peza_92

Zakończenie było gówniane. W zasadzie go nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones