PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91856}
7,3 53 976
ocen
7,3 10 1 53976
6,0 3
oceny krytyków
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

Dużo pozytywnych opinii słyszałem o tym filmie. Niestety srogo się zawiodłem. Przewidywalność oraz piętrzenie się niedorzeczności w tym filmie są spore. Chociażby scena z wybuchem domku i liczbą ofiar. Czyżby policja nie umiała liczyć ofiar? Dla wprawnego widza sam początek psuje rozrywkę.

ocenił(a) film na 3
Cousabon

niestety mialem watpliwa przyjemnosc byc jednym z wprawnych widzow... myslalem, ze to przez to, ze mi mowiono: "do konca nic nie wiadomo", ale nie - znajomi, ktorzy przypadkiem obejrzeli ten film tez od poczatku wiedzieli co sie bedzie dzialo

super obsada, film bardzo nuzacy

Cousabon

Po pierwsze: scena z domkiem nie była na początku,
po drugie: może gliny uznały że nie da się czarnego znaleźć w zgliszczach
:)
po trzecie: niedorzeczności? Przecież tytuł mówi sam za siebie "Chaos" ,
odrobina luzu i może się podobać.
Gdy będę go oglądał z kimś następny raz, też będę się chwalił okiem
"wprawnego widza" ;)

ocenił(a) film na 7
Cousabon

UWAGA SPOJLER
Dobry film do obejrzenia na DVD, przy piwku z kumplami. Fakt film jest trochę przewidywalny. Od początku kiedy bandyci zadzwonili po Quentina podejrzewałem, że jest ich wtyczką. Po wybuchu domku byłem na 100% pewien że Quentin przeżył i chce uciec z kasą.

ocenił(a) film na 8
zonk_2

też miałem takie wrażenie po wybuchu, że właśnie Conners przeżył ;]

film zasługuje na 8/10 imho

ocenił(a) film na 5
Cousabon

Moze psiarnia uznala ze jeden z bandytow zdolal uciec przed wybuchem (ten z ktorym walczyl Conners). Wkoncu nikt z ekipy nie widzial co sie dzialo w lazience.

Cousabon

Uważam, że nie ma filmu bez "technicznych" błędów, dlatego osobiście skupiam się przede wszystkim na fabule i grze aktorskiej.
Teoria Chaosu, to po prostu bardzo dobry film ;)

braveseb

dokładnie.. nie ma takich filmów gdzie by błędów nie było... (jeśli ktoś zna taki to proszę napisać)... dla mnie film ma być ciekawy, dobrze zagrany przez aktorów...a jakieś błędy.. schodzą na dalszy plan... jakby tak każdy film dobrze przeanalizować.. i wytykać błędy twórców... to by się przecież takiego czegoś nie oglądało w ogóle.."bo tu taki błąd.. a tu taki i film bleee bo błędy ma" ;p

ocenił(a) film na 7
Labavi

Owszem nie ma ale sa filmy w ktorych te błędy nie żucają się aż tak. A tutaj było ich kilka najbardziej razi to jak po napadzie na bank zbrodniarze (byli w rekach policji bo mieli przesłuchać wszystkich którzy wyszli z banku) zostają wypuszczeni jak gdyby nigdy nic

Cousabon

Wy wszyscy dla ktorych film jest przewidywalny powinniscie pracowac w policji. Haha dobra starczy tych dygresji. Film jest dosc zaskakujacy a jesli masz dobre oko a nie tylko teorie jak sie skonczy film to Ci gratuluje... Bo i tak nie wierze ze wydedukowales to wszystko juz na poczatku filmu. Na marginesie czy ktores z was zauwazylo w scenie kiedy Dekker jedzie na motorze i ma wyjechac przez szklane drzwi czy okno? Otoz szklo tlucze sie o milisekundy za wczesnie, zanim jeszcze Dekker dojezdza do drzwi.

ocenił(a) film na 10
JohnnY_20

A ktoś pomyślał że te trzecie ciało było tam ukryte (za zasłoną)? 2 przestępców ginie + ciało które tam leży.Connors odsłania zasłonę , kładzie obok tego ciała odznakę,ucieka i robi drugie bum.... a tak w ogóle to Connors walczył w tym kiblu z białym , a trup obok którego położył odznakę ma czarne ręce.... Tylko może ktoś wie kto to może być?

ocenił(a) film na 8
Cousabon

Jak wy te filmy oglądacie ? Znaleźli 3 ciała-1 należało do postaci,którą udawał Snipes.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones