PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91856}
7,3 53 976
ocen
7,3 10 1 53976
6,0 3
oceny krytyków
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

Zmarnowany potencjał. Tak, tak, odeślijcie mnie do Smerfów, bo nie rozumiem super dzieł. Ale taka jest prawda. Dodatkowo nie trawię Stathama, a Snipes to też nie do końca moja bajka. 6/10, bo lubię prawdziwą teorię chaosu.

ocenił(a) film na 9

No, pisząc że jest nudnawy to trochę przesada a trafić stathama i snipesa nie trzeba, bo w sumie rzecz biorąc to nie są jacyś świetni aktorzy,ale uważam że w tym filmie wypadli nadzwyczaj dobrze.

Zgadzam się. Film wyjątkowo nudny. Bardzo lubię takie klimaty i Stathama, ale przyznam się, ze po prostu usnąłem. Absolutny brak napięcia, nic ciekawego. 3/10

Franio

hahaha to nie żart ale szczerze też usnąłem przy tym filmie i jest to już drugi film w moim życiu przy którym zasnąłem :D

użytkownik usunięty
Predator2012

może po prostu śpiący byłeś? :) dla mnie bardzo fajny film i zakończenie takie, które jest rzadko spotykane w takich filmach

heh może zakończenie było fajne ale nie widziałem widziałem ;p bo spałem ;d

użytkownik usunięty
Predator2012

oglądnij jeszcze raz jak będziesz wyspany :)

ocenił(a) film na 7

polecam "War" i gratuluje urody...

użytkownik usunięty
soglif3

dziękuje, a jeśli chodzi Ci o "war" z 2007r. to oglądałam, również fajny :)

ocenił(a) film na 7

no to polecam troche Korei http://www.filmweb.pl/film/Nae+yeojachingureul+sogae+habnida-2004-116030

ocenił(a) film na 4

Ja np zasnąłem na filmie "13" też ze Stathamem ale na pół śnie widziałem jakieś fragmenciki, które mnie zaintrygowały tak że na drugi dzień znów obejrzałem film i muszę przyznać że był kapitalny! Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
Franio

ja też uwielbiam stathama, ale tutaj zostałem wgnieciony tym brakiem napięcia, prostą zagadkowością. Od początku wiedziałem że ten banknot co tamten młody zabrał był dziwny. Kto normalny brałby dolara ze stołu i zamieniał na swojego. Zresztą nie dorobili filmu, nie dopracowali szczegółów .. kiszka ;/

ocenił(a) film na 10
stihl

Widac jak Oglądałeś ten film Quentin położył 10 dolarów a Shane zamienił na 20 (może nie miał drobnych) żeby zapłacic za kawę, powiedz mi gdzie za kawę zapłacisz dolara niedopracowany szczególe?

ocenił(a) film na 6
Humiliation

Nie wiem ile położył, nie dostrzegłem, skorzystałem z uproszczenia. Dolara za kawę - Tchibo.

ocenił(a) film na 10
stihl

Wymienił dychę na dwie i jest mowa o tym w filmie, że ta dziesięcio dolarówka miała zapach tych skradzionych banknotów wtedy własnie się domyślił

ocenił(a) film na 9
stihl

btw. odpowiedź jest do użytkownika stihl a nie jak zaznaczyłem Humiliation. Drugi kolega powiedział bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 9
Humiliation

Właśnie, dlatego gównianie oglądałeś film, nie wiesz nawet, że to nie była "jednodolarówka" tylko "dycha". Pewnie dlatego zostałeś wgnieciony jak to napisałeś "prostą zagadkowością", która niestety ciebie drogi kolego przerosła. Kolejny filmwebowy "krytyk". Żałosne.

ocenił(a) film na 5
Franio

nie mogłem dotrwać do końca, NUDY. Ile można pytam ,ile można robić takich filmów?? 5/10

ocenił(a) film na 5

Film faktycznie przecietny. Spodziewalem sie czegos wiecej. Conners od samego poczatku wydawal mi sie byc jakos dziwnie podejrzany. No dodatek wiedzialem ze koncowka jest "mocna" inaczej mowiac niepospolita. Pospolite zakonczenie to takie kiedy ten dobry wygrywa z tym zlym. Domyslilem sie wiec ze niepospolicie byloby gdyby ten z pozoru dobry okazal sie byc tym zlym i tak bylo w rzeczy samej..

ocenił(a) film na 9
sigon

to nie było podejrzane, że Shane wymienił ten banknot. chodziło o to (co było powiedziane), że Conners miał w zwyczaju nie zostawiać napiwków, więc zostawił tyle, ile pewnie kosztowała kolacja. A Shane widać było, że ma taką manierę czy jakieś inne pozytywne pobudki wspierać kelnerki i takie tam, więc podmienił na więcej, żeby kelnerka miała napiwek. to było dla mnie raczej oczywiste podczas oglądania w tej scenie.

ocenił(a) film na 9
asaka

aha, to odnośnie komentarza użytkownika stihl

ocenił(a) film na 5

no film slaby. taki na sile powazny, 'mega' skomplikowany, naciagaja naprawde prosta jak budowa cepa fabule do naukowych teorii. bardzo lubie filmy ze stathamem w klimatach komediowych, pastiszowych, tam sie super sprawdza. a w takich filmach jak 'Teoria chaosu' to jakby parodiował sam siebie. taki niby cwaniak, a rzuca komunaly, ze az glowa mala. nie lepszy ten mlody, rzuca jak z rekawa opowiesciami, tak zwanymi 'z d*py', odkrywa oczywistosci i niby wielki geniusz. ogolnie troche sie posmialam, lekko wynudzilam, troche akcji i tyle.

ocenił(a) film na 6

rzeczywiście dość nudny film a tak wysoka nota to chyba nieporozumienie, chyba jeden z najnudniejszych filmów ze Stathamem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones