PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91856}
7,3 53 985
ocen
7,3 10 1 53985
6,0 3
oceny krytyków
Teoria chaosu
powrót do forum filmu Teoria chaosu

Wydaje mi się, że dwa filmy Plan doskonały i Teoria Chaosu to to samo. Osobiście bardziej mi się podobał Plan Doskonały od tego. Dużo rzeczy nie było wyjaśnionych w Teori Chaosu, więc daje 7/10. Pozdro dla wszystkich kinomaniaków :-)

marokesz2785

Trzeba oglądać a nie myśleć o smerfetce biegającej po Pandorze ;)
a tak na serio.. Wszystko było wyjaśnione. tylko czasem film wymagał od widza by coś przemyśleć.. ale i tak wszystko na końcu jest powiedziane ;)

marokesz2785

"Chaos" i "Inside Man" to całkiem inne filmy, jedynie tematykę mają podobną. Jeżeli "Chaos" miałby być wzorowany na jakimś filmie to wg mnie na filmie "Basic" ("Sekcja 8"). Tematyka inna za to konstrukcja filmu niemal identyczna.

ocenił(a) film na 8
quirhord

Wątpię by "Chaos" miałby być wzorowany na "Inside Man", ponieważ filmy miały swoje premiery na świecie w odstępie 2 miesięcy i to "Plan doskonały" był filmem który wyszedł 2 miesiące później. Teorie chaosu dziś planuje obejrzeć więc zwrócę uwagę na podobieństwo tych filmów.
A tak przy okazji to czemu na FW pod nazwą Teoria chaosu jest rok 2005 skoro premiera była w 2006?

ocenił(a) film na 10
pikol92

Zgadzam sie wszystko bylo wyjasnione trzeba jedynie lepiej sie skupic !!!

ocenił(a) film na 5
marokesz2785

w planie doskonałym niema nic o teorii chaosu

DanielKosak

jak dla mnie "chaos" był podobny do "swordfish". tylko jakby wydarzenia pokazane z innej perspektywy. pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
marokesz2785

Jedynym podobieństwem było to, że porywacze/terroryści uciekli razem z zakładnikami. A moim subiektywnym zdaniem Teoria Chaosu nie umywa się do Planu Doskonałego : >

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones