PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185}

Teoria spisku

Conspiracy Theory
7,3 39 960
ocen
7,3 10 1 39960
6,2 8
ocen krytyków
Teoria spisku
powrót do forum filmu Teoria spisku

5/10

ocenił(a) film na 6

Tak jak mówi reszta. Do połowy dobre kino akcji a potem totalna klapa.

użytkownik usunięty
fazZy_wow

myśle że nie załapałeś klimatu filmu, tu nie miała być przesłana tresc na poważnie lecz film miał zawierać odrobinę czarnego humoru
radze spojrzec na ta ekranizacje troche inaczej, moze warto byś obrejrzał to jeszcze raz pzdr. patterwick

ocenił(a) film na 5

Z perspektywy weekendowego widza, ciężko mi było więcej wyłowić z tego filmu, jak dość oryginalny scenariusz, dobrą reżyserię i niezłą rolę Gibsona . Mimo tych wszystkich zalet nie udało się Teori Spisu wciągnąć mnie. O ile intrygujący był początek, nadawał tajemniczość i świetnie nabudował atmosferę, tak później stał się dość monotonny. Kolejne zwroty akcji bardziej rozładowywały moje zainteresowanie niż budowały akcję. Muszę przyznać, że do końca filmu ledwo dotrwałem.
Choć film miałem okazję tylko raz zobaczyć, jak dla mnie ten jeden raz wystarczy. Coś czuję, że gdybym próbował go łyknąć po raz 2-gi wychwytując wszystkie szczegóły i ukryty czarny humor to bym nie wytrzymał.
5/10 Za dobrego Gibsona i Donnera i kiepską całość.

fazZy_wow

Jaka reszta????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones