PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185}

Teoria spisku

Conspiracy Theory
7,3 39 996
ocen
7,3 10 1 39996
6,2 8
ocen krytyków
Teoria spisku
powrót do forum filmu Teoria spisku

Teoria spisku to jest Mel

ocenił(a) film na 10

Ten film oddaje wszystko to co lubie w Melu Gibsonie. Wspaniała gra, wspaniałe tworzenie atmosfery. Rola człoowieka który wie że otaczająca rzeczywistość to fikcja i gra pozorów oddaje cały kunszt warsztatu artystycznego mego ulubionego aktora. Niesamowita wręcz akcja i wirtuozalnie grana rola stawiaMela wg mnie na I miejscu wśród aktorów. Dopiero w Matrixie mozna było odnależć kontynuację podjętego w tym filmie tematu.

ocenił(a) film na 10
wbm

I oto chodzi
Mel Gibson stara się nadrobić pewne braki swoim pogodnym i wesołym usposobieniem, co widać ewidentnie na ekranie. Całość da się obejrzeć. Może nie jest to żadna rewelacja, ale polecam wszystkim.... :)

ocenił(a) film na 10
wbm

Sorry
Sorry, że czasem wiadomości są podwójne. Mam kłopoty z myszką, niekiedy wcale nie wysyła a innym razem podwójnie

wbm

Dobra wiemy że gadasz z samym sobą ...;)

ocenił(a) film na 7
Norven

Tak, za to ty odpowiadasz kolesiowi po 9 latach...

lacabreon

I co z tego polujesz kurna na mnie ? Czekasz aż po pełnie jakąś głupotę ...? Masz na moim punkcie jakąś obsesję ...nie popatrzałem na datę ..a może jednym okiem oglądałem film drugim patrzałem na burze a ręką podcierałem dupę ..? A może jestem ciekaw czy facet odpowie mi na post który zostawił 9 lat temu (ot taki eksperyment socjologiczny )? Dobranoc.

ocenił(a) film na 7
Norven

hahahah nie ma to jak odpowiedź na post z 2003 roku gratulacje :D:D

wbm

Pierwsza klasa film, u mnie 8/10 - zgadzam się, że gra Mela fantastyczna, świr jak złoto :) niezły też scenariusz i reżyseria - na pewno fajnie spędzony czas, i trochę gimnastyki umysłu plus odrobina refleksji - bingo!

użytkownik usunięty
wbm

Mel wymiata.

Nikt tak nie umie zagrać świra jak on. I ta mimika twarzy te spojrzenia i miny;d Hah mistrz nad mistrzami.

ocenił(a) film na 7

Ale czy on grał świra?! Ludzie myślcie jak oglądacie filmy...

użytkownik usunięty
leggan21

No sorry ale patrząc na jego zachowanie zdrowym człowiekiem nie był. Słowo świr miało podkreślić jego inność a nie że miał żółte papiery.

ludzie myślcie trochę jak już wypowiadacie.

ocenił(a) film na 7

Chyba jednak grał on normalnego świadomego człowieka (np. zamach na prezydenta usa który odbywa wizytę w Turcji przy użyciu nowoczesnej broni, która wywoła trzęsienie ziemi. Teoria człowieka szalonego- świra, która jednak okazuje się prawdziwa). Jego dziwne zachowanie wynikało z tego, że ciągle go faszerowano różnymi środkami, oraz poddawano torturom.

użytkownik usunięty
leggan21

Czy gadając przez 15 minut z nim uważałbyś go za normalnego człowieka czy trochę dziwnego? Bo ja trochę dziwnego co zagrał świetnie

ocenił(a) film na 8

... i to jest cały opis do tego filmu. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones