PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106408}

Terminal

The Terminal
7,4 254 277
ocen
7,4 10 1 254277
6,6 33
oceny krytyków
Terminal
powrót do forum filmu Terminal

Trochę mnie dziwi zbyt niska, jak na ten film, ocena. Ale dla niektórych "koneserów" kina nie ma komedii bez pierdnięcia, beknięcia czy bluzgów. Prawda?

ela05_filmweb

Prawda. Choć uważam, że ocena jest na odpowiednim poziomie.

ela05_filmweb

Dodam, że mało jest filmów z tak wysoka oceną, które nie zdobyły żadnych nagród (za montaż dźwięków w dialogach w technice ADR można uznać za nieznaczącą).

perun_6

To prawda, pełna zgoda!

ocenił(a) film na 5
ela05_filmweb

dzielna kicia! tak ładnie starasz się obrażać innych :)

ela05_filmweb

Słuchaj, mi osobiście film się podoba, aczkolwiek lubię różnego rodzaju komedie. Tą - czyli powiedzmy z kategorii kulturalnych, ale lubię obejrzeć i czarny humor i humor z pierdami, rzygami i bluzgami. Nie musisz od razu obrażać innych, którzy np jakiegoś filmu nie lubią:) Mają do tego prawo. Tak jak Ty nazywasz kogoś obraźliwie "koneserem" tak i Ciebie ktoś tak może nazwać więc uważaj;)

ocenił(a) film na 6
ela05_filmweb

Ja osobiście nie lubię głupkowatych komedii "z pierdnięciem", ale jednocześnie uważam, że ten film jest komedią bardzo słabą. Gatunek trochę ni w dupę, ni w oko, bo niewiele mnie tam śmieszyło, poza tym, moim zdaniem, to mógł być o wiele lepszy film, gdyby tylko kilka rzeczy zmienić w scenariuszu... A poza tym, wcale nie uważam oceny 7,4 za niską, ale to tak btw ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones