PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186343}

Terminator: Ocalenie

Terminator Salvation
6,5 146 737
ocen
6,5 10 1 146737
4,4 15
ocen krytyków
Terminator: Ocalenie
powrót do forum filmu Terminator: Ocalenie

rozumiem podstęp by wywabić szychy i je zabić, ale skąd maszyny wiedziały o cywilu i umiesciły go na "liscie" jako nr jeden?

konstanty_2

Tu strzelam, ale nie zdziwiłbym się gdyby to było, jeszcze za czasów jedynki. Tzn. zeznania Kyle'a (nagrania itp.) zostały zcyfryzowane (wiadomo postęp i wszystko dawane na dysk twardy, w latach późniejszych), dzięki czemu te kilkadziesiąt lat potem, Skynet to przechwycił, przejmując bazy danych (tuż przed wystrzeleniem atomówek).
Innej opcji nie widzę.

ocenił(a) film na 8
ponczi88

moze, moze, no ja tez tego inaczej nie widzę, wiem ze kayle jest najwazniejszy i wogóle ale tak rzuciło mi sie to strasznie w oczy iz jest nr 1 na liscie, a teraz w terminatorze 5 to wogóle zamieszają z przeszłoscią

ocenił(a) film na 7
konstanty_2

zwróć uwagę, że Skynet to superkopmuter o takim stopniu zaawansowania, że jest zdolny budować inne superkomputery (to tak, jak by na drukarce 3D drukować drukarki 3D i sprzedawać). Taki superkomputer potrafi tworzyć wielowątkowe scenariusze i postępować według niech, na bieżąco je modyfikując. Tak, jak szachista przewiduje na wiele ruchów w przód. Zatem to, że Kylie został umieszczony jako nr 1 na liście, mogło zostać ustalone przez Skynet na podstawie wyłącznie logicznych analiz i umieszczone w jego pamięci, jako jeden z wariantów postępowania. Skynet w przeciwieństwie do ludzi, może typować z wyprzedzeniem.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones