PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 262 746
ocen
7,6 10 1 262746
8,5 26
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

To nie dramat psychologiczny tylko rozrywka i jako taki świetnie się sprawdza, dlatego trzeba podchodzić na luzie, z dystansem

ocenił(a) film na 9
Draft_style

Do tego Arnold w najlepszej formie!

ocenił(a) film na 8
Draft_style

Wiadomo! Lata lecą, a film cały czas trzyma poziom!

ocenił(a) film na 10
Cartoon_James

Będzie trzymać poziom jeszcze baaardzo długo. Jestem ciekaw czy ktoś podejmie się wyzwania i nakręci coś równie dobrego.

ocenił(a) film na 8
SantaCruzeNomad

Oj, boje się, że szybko się tego nie doczekamy

ocenił(a) film na 9
Cartoon_James

Popieram. Teraz to już nawet nie miałby kto tak zagrać

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 9
SantaCruzeNomad

Myślę, że to już nie możliwe. Nawet głównego aktora już takiego się teraz nie znajdzie:)

ocenił(a) film na 10
Draft_style

E tam, T1/T2 to nie tylko rozrywka. Dramat psychologiczny też nie, ale pewne "drugie dno" z pewnością ma.

ocenił(a) film na 10
Dentarg

Możliwe, ale w tym filmie dla mnie najlepsze jest tempo i to ciągłe napięcie

ocenił(a) film na 10
Draft_style

Oraz klimat.

ocenił(a) film na 10
MINTOR1994

Oczywiście

ocenił(a) film na 9
Dentarg

za kilkaset lat jak ludzie obejrzą ten film to pewnie będą się zastanawiać jakim cudem znaliśmy przyszłość:)i zrobią z terminatora jakiś gatunek future history :P

ocenił(a) film na 8
stadnicki82

Słuszna uwaga! Bardzo słuszna

ocenił(a) film na 10
Dentarg

Hm... no nie wiem

ocenił(a) film na 10
Draft_style

Klasyka w pełnym słowa tego znaczeniu. Ten film można oglądać setki razy, a i tak się nie nudzi.

pawel86ck

To prawda. Szkoda, iż Hollywood nie umie już takich filmów robić.

ocenił(a) film na 10
Nuno33

Umie, tylko nie chce.

Kasiek_haz

Może i nie chce. Ale nie zmienia to faktu, że w tam tym okresie świetnych filmów było mnóstwo.

ocenił(a) film na 10
Nuno33

Prawda.
Sam fakt, że dziś główny dochód Hollywood to kolejni faceci w rajtuzach i pelerynach albo remaki filmów z tamtych czasów, tylko to potwierdza.

Kasiek_haz

Tak to prawda filmy komercyjne są robione na jedno kopyto. Zupełnie mnie nie kręci oglądanie dorosłych mężczyzn w takich kostiumach.

ocenił(a) film na 10
Nuno33

wyłamuje się z tego jedynie Nolan reszta to chłam ...

michalkuc1993

Nolan też jest komercyjny, i także zrobił fily o facecie w kostiumie - Batman ;)

ocenił(a) film na 10
marcin261287

On zrobił komercyjnego faceta w rajtuzach i z peleryną, którego można było brać na poważnie - Nolan naprawdę się wyłamuje :)

ocenił(a) film na 10
Nuno33

Dokładnie. Kino wojenne, westerny. Teraz co mamy ? Filmy robione na siłę. Bez duszy.

ocenił(a) film na 10
Kasiek_haz

dokładnie. A nie chce z wielu powodów. Po pierwsze kiedyś robiło się zdecydowanie mniej tzw. blockbusterów. Więc zebranie ekipy prawdziwych profesjonalistów od scenografii, charakteryzacji itp. było prostsze. Płace wzrosły w sposób kosmiczny. Dziś nie opłaca się robić makiet i budować całego studia pod jeden film. Producenci wybierają CGI, które nie czarujmy się z sztuką filmową ma mało wspólnego. Co za tym idzie aktorzy nie są tak wczuci. Można by tak długo wymieniać. Na samym końcu jest widz, który już wszystko widział i mało co jest go w stanie zaskoczyć. Nie opłaca się ryzykować grubych milionów w projekt, który może okazać się klapą finansową. Dlatego robi się kolejne klony filmów

Nuno33

Dla mnie Incepcja i Dystrykt 9 to ten sam poziom co T2. Więc powstają i będą powstawać. Rzadko ale będą.

ocenił(a) film na 10
pawel86ck

Dooookładnie!!!!!

ocenił(a) film na 10
Draft_style

Kilka wpadek jest http://wpadkifilmowe.net/terminator-2-dzien-sadu

ocenił(a) film na 10
spam_filmweb

Wiesz, to zawsze się przydarza w takich produkcjach:)

ocenił(a) film na 10
Draft_style

Jeśli jest definicja idealnego kina akcji, to T2 powinien nią być ,ten film ma wszystko

ocenił(a) film na 10
Danio31b

Dokładnie!!!!!

Danio31b

Teraz już takich filmów nie robią, a tak po za tym to jest definicja idealnego kina akcji z niepodrabiającą strefą klimatu---dlatego się wyróżnia :D

ocenił(a) film na 10
Draft_style

nie wiem jak to arcydzieło może mieć tak niską ocenę ten film się w ogóle nie starzeje

ocenił(a) film na 10
miked1981

No właśnie! Trzyma napięcie nawet za 50 obejrzeniem

Draft_style

7,6 na Filmwebie. Żałosne. Przecież to jest jeden z najlepszych filmów wszechczasów. Można go włączać kiedy się chce.

Jack_Holborn15

Trzeba zrobić kilkaset tysięcy fake-kont i 10 gwiazdek dawać :D

ocenił(a) film na 10
vaco98

ból duu...y bo przy transformersach zabrakło kolegów z przedszkola ???

ocenił(a) film na 9
vaco98

No chyba:-)

ocenił(a) film na 10
Jack_Holborn15

Dokładnie tak jak piszesz!

ocenił(a) film na 9
Draft_style

Tłumaczę to sobie w ten sposób, że to jest średnia, a w niej mieszczą się nie tylko osoby, które, gdy "T2" ujrzało światło dzienne dopiero się urodziły i dla nich to jest inna epoka, ale także białogłowy, dla których film jest niedobry, jeśli nie zużyją przy nim czterech paczek chusteczek;-)

ocenił(a) film na 10
JackHolborn

Spoko ale to kino akcji nie melodramat :D Bardziej bym się skłaniał ku efektom specjalny, Bardzo dużo czytam mało piszę i widzę jak ludzie narzekają na efekty specjalne w tego typu filmach. Tylko, że tu są one zajebi** !!! No i jestem ciekaw czy ktoś bierze pod tym względem rok produkcji tego filmu.

ocenił(a) film na 9
SantaCruzeNomad

Przy końcu jest i wątek melodramatyczny:-)

Jack_Holborn15

Dołączam. Taka prawda, super film

Draft_style

Przede wszystkim świetne efekty specjalne Patrick w roli t 1000 świetny Arni zresztą też.Najlepsza scena z filmu to jak zamordował opiekunów Johna. A wasza jaka ulubiona scena?.

ocenił(a) film na 9
Ruben_fw

Nie ma takiej, bo cały jest naszpikowany dobrymi scenami. Niezła jest ta, gdy Sara ucieka w kierunku windy w psychiatryku, po czy wyłania się z niej Arni. Albo niedługo potem gdy całą trójką uciekają do windy T-1000 przechodzi przez aluminiowe pręty, aż psychologowi wypadła z ust jakaś zatyczka z wrażenia.

ocenił(a) film na 9
Draft_style

Jest to jeden z najlepszych filmów, jakie oglądałem, a mam 43 lata.

ocenił(a) film na 10
JackHolborn

To mamy bardzo podobnie!!!! Wciąż jeden z moich ulubionych!!!!

ocenił(a) film na 3
Draft_style

Jak to czego chcieć od kina akcji? Widziałeś Avengers? Chyba nie skoro uważasz, że to jest dobry film akcji. Terminator wygląda strasznie i staro, efekty bardzo kiepskie, Schwrzenegger ma ciągle jedną minę, drewniak jak nie wiem, generalnie nie da się tego oglądać, po co się męczyć starymi słabymi filmami skoro wychodzą nowe o wiele lepsze?

ocenił(a) film na 10
Cukiereczek007

Tani jest ten film w tych czasach! Nie chcę go nawet za darmo oglądać!

ocenił(a) film na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones