PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717457}
5,5 1 232
oceny
5,5 10 1 1232
Terminus
powrót do forum filmu Terminus

Idiotyczny pomysł i realizacja. Fatalne aktorstwo, dialogi, muzyka. Jeden wielki absurd. Odradzam!!

użytkownik usunięty
Marek84

jesteś mój ulubiony POJ.EBIE :)
24 stycznia 2016 roku pańskiego spędził 1472 minuty oglądając filmy... szkoda, że doba ma 1440 minut !!!!!
jeb.any magik zagina czasoprzestrzeń !!!!

Marek84

Wyluzuj. Jak na niskobudżetowy film udało im sie wycisnąć całkiem sporo. Zazwyczaj podchodzę z duzym dystansem do kina tej klasy ale nie spodziewałem sie więcej i nie jestem zawiedziony. Widziałem gorsze produkcje z Hollywood.

ocenił(a) film na 9
Marek84

A ja dla odmiany POLECAM bardzo.

vega1337

Gdzie można obejrzeć z napisami pl ?

ocenił(a) film na 9
theszatanx

niestety nie wiem, ja oglądałem z napisami angielskimi.

vega1337

Ok, a co mi polecisz z kina s.f. co można obejrzeć on line z napisami pl ?

theszatanx

Maszyna , Ona, Ex Machina , Przeznaczenie , Snowpiercer. . . no i wiadomo te mega produkcje te co miałem zobaczyć widziałem.

theszatanx

Z tych niszowych jeszcze Europa Report, Automata,
The Signal, Lobster , Under the Skin , Z for Zachariah

ocenił(a) film na 9
theszatanx

Cały serial Expanse- genialny, oparty na powieści James A. Corey i całej serii książek Expanse.

Z filmów:

-Pandorum
-The Moon
-Druga Ziemia (inne niż klasyczne sci fi)
-Dark Skies (2013)
-Alien Abduction (2014)
-Skinwalker ranch
-Outlander (2008)
-Pacific Rim
-Kronika (2012)
-The forgotten (2004)
-The Arrival (1996)
-Ukryty Wymiar
-Otchłań
-The Sphere
-Perfect Sense (film o epidemii, bdb)
-
-

vega1337

Alien Abduction / Skinwalker ranch - wszyscy stawiają marne oceny i komentarze więc co cie w nich tak urzekło ?
Outlander
The Sphere - na pewno ten tytuł ?
Jest tylko krótkometrażówka.

Niewymienione widziałem, dzięki.

ocenił(a) film na 9
theszatanx

mój błąd, tytuł to: Sphere z 1998.

Alien Abuduction miał parę momentów w, których się na prawdę wystraszyłem (polecam w nocy oglądać). Poza tym całkiem dobrze zrobiony jak na foud footage, fabuła niezła. Dałem 8/10, jest to nota zawyżona o 1, mam taką zasadę że jak ludzie zaniżają wg. mnie na fw to ja daje o 1 więcej.

Skinwalker ranch nie pamiętam, za bardzo niestety, też found footage ale słabszy od Alien (bo aliena pamiętam całego :) )

Outlander miał bardzo niski budżet to widać po efektach, ale jak przymkniesz oko na to, to fabularnie bardzo mi się podobał i moim zdaniem warto.

PS. już się przekonałem na fw, że ocanami średnimi można się sugerować tylko do pewnego stopnia, nieraz jak widzę powiedzmy 5 komentarzy na nie (np. z oceną 2/3, a jeden na tak z 8/9) i wtedy daję filmowi szansę.

Ja bym na twoim miejscu obejrzał Sphere, Alien Abduction i Outlandera, potem ew. Skinwalker.

ocenił(a) film na 5
vega1337

oooooch jeeee... - jesli Outlander - a wiec film z paroma aktorami z pierwszych szeregow hollywoodskich i oficjalnym budzetem ponad 50 milionow dolarow - to dla Ciebie film z niby bardzo niskim budzetem - no to wybacz jak Ci powiem, ze chyba Ci sie cos niecos z tymi sprawami pokickalo... No albo tylko Ci sie tak jakos wydalo, ze ci wszyscy panstwo jak Caviezel, Huston, Myles, Hurt czy Perlman zagrali tak tylko za frico - np. w ramach jakiegos charytatywnego projektu dla jakiegos studenta rezyserki z handicapem, no i tez te wszystkie plenery, budowle, kostiumy itp, itd oraz i ci wszyscy pozostali inni aktorzy - no a co najmniej ze setka ich tam jeszcze byla - to w rzeczywistosci wszystko wygenerowane ludziki z wirtualu byly czy jak to zes ten film ogladal? Bo jak na trypie, to Ci nawet zazdroszcze.... nieco... ;)

ocenił(a) film na 9
Wikus_Van_De_Merwe

Masz mnie , 10 punktów dla Gryfindoru !

ocenił(a) film na 2
Marek84

Potwierdzam. Absurd goni absurd, a aktorzy grają naprawdę kiepsko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones