PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572635}

Terytorium wroga

Forces spéciales
6,7 17 830
ocen
6,7 10 1 17830
Terytorium wroga
powrót do forum filmu Terytorium wroga

podobne filmy

ocenił(a) film na 9

Witam , czy ktos moze mi polecic film o podobnej tematyce? ten sam klimat ? bylbym wdzieczny

ocenił(a) film na 9
skrobi19

tematyka troche inna bo inna wojna i kontynent ale klimat podobny "Łzy słońca "....tylko oglądaj pełną wersję bo okrojona jest tragiczna a niestety w sieci cześciej właśnie ta występuje

ocenił(a) film na 5
skrobi19

J.w czyli łzy słońca, szeregowiec ryan, helikopter w ogniu, ocalony ktory dla mnir jest duzo lepszym filmem o tego, jednego tytulu nie pamietam ale zobacz u mnie co ocenialem z tego gatunku ;)

ocenił(a) film na 5
skrobi19

O, akt odwagi, film bardzo podobny ;)

ocenił(a) film na 7
skrobi19

Dodałbym do tego "We were soldiers", niekoniecznie z tych z akcjami ratunkowymi, ale i tak świetny.

skrobi19

http://www.filmweb.pl/film/Wybawca-1998-9368

ocenił(a) film na 9
skrobi19

Twój post był już bardzo dawno napisany jednak odpowiem bo jestem świeżo po obejrzeniu dwóch filmów, moim zdaniem bardzo podobnych. Pierwszy to właśnie ,,Terytorium wroga" , drogi to polskie ,,Demony wojny wg Goi" . Pytałeś o film podobny do ,,Terytorium...", oprócz tych podanych wcześniej to właśnie ,,Demony..." . Z tym, że mimo wyższej oceny nie dorastają do pięt temu ,,Terytorium wroga". Dziwię się zachwytom nad tym polskim filmem, dla mnie jest bardzo, bardzo kiepski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones