PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33268}

Teza

Tesis
6,8 3 662
oceny
6,8 10 1 3662
6,8 6
ocen krytyków
Teza
powrót do forum filmu Teza

Nie mogłem przez cały film pojąć dlaczego bohaterowie nie zgłaszają się na policję, tylko sami tropią psychopatycznych morderców. To tak wierciło dziurę w mojej głowie, że nie jestem w stanie docenić tego obrazu

traszka111

Racja, właśnie mnie też to trochę nurtowało przez większość filmu, niemniej bardzo mi się podobał, miał klimat, nastrój, swój urok, no i... Chemę:D Amenabar jest jednym z moich ulubionych reżyserów i nie zawiodłam się, oglądając ten film, polecam:)

ocenił(a) film na 6
traszka111

No właśnie! Albo ta scena pościgu na początku filmu kiedy Angela najpierw śledzi Bosco, a potem on ją goni a ona ucieka jakby się bała że się na nią rzuci (w biały dzień, na uczelni, wśród ludzi?). Trochę to wszystko naciągane.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
traszka111

A sam z każdym kaszlnięciem w mroku biegasz na policję? Przypominam: nieuzasadnione wezwanie grozi wysoką grzywną!

mak65

Przepraszam; ale przecież mieli kasetę? Oficjalnie ta ofiara była zaginioną, poszukiwaną. Gdyby policja dostała kasetę i zeznania o tym, co już bohaterowie wiedzą, to wszczęto by śledztwo, a analiza obrazu mogłaby zasugerować tropy (miejsce, czas, inne). Chyba że byłaby to polska policja a'la sprawa Olewnika. Kaseta oraz zeznania to nie kaszlnięcie!

hamburger85

Chyba, żeby zaginęła - jak ta, z zarejestrowanym wypadkiem samochodu pani premier Beaty Szydło w Częstochowie. ”No nie mamy pańskiej kasety i co pan nam zrobi?" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones