PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485466}
1 794
chce zobaczyć
The Adventures of Tintin 2
powrót do forum filmu The Adventures of Tintin 2

Nie przegapię tego. Odkąd powstała pierwsza część nie mogę się doczekać następnych. Mam nadzieję, że w następnych częściach będzie coś poza treścią komiksów, bo jestem zafascynowana filmami romantycznymi.

użytkownik usunięty
karolina277

Daleko temu do romantyzmu, skąd ci się wzięła taka... mylna myśl?

To nie mylna myśl ,ona chce żeby tam coś było romantycznego, a nie mówi ze jest... Zresztą popieram! Kocham filmy romantyczne.

milaxD

To nie jest film romantyczny!!! Chcecie to zniszczyć??! Co, bo niby Tintin ma poznać piękną, długonogą blondynkę, która go zauroczy. Nie będzie go zauważała, a on odda jej skarb Jednorożca i w tedy ona przejrzy na oczy i wyjdzie za niego, będą mieć czwórkę dzieci i będą żyli długo i szczęśliwie...?!! To by był chłam stulecia. To tak jakby zrobić film romantyczny o Kubusiu Puchatku. Tragedia... Dobija mnie sama myśl o tym, że nowa odsłona bajki mojego dzieciństwa była by filmem romantycznym :C

czajka2

Wiesz... mi nie chodzilo o to zeby wątek romantyczny byl pierwszoplanowy... i niekoniecznie blondynka wiec wiesz... (a tak wgl to tak to napisalas/es ze az sie przestraszylam xD nie myslalam o tym az tak... nie jestem taką maniaczką! Uwazam ze to bylo za bardzo przeslodzone, za bardzo "happy" no wiesz ;) to mialo tylko dodac takiego jakby smaczku bo)→ poprostu lubie jak jest jakis watek romantyczny bo czasami brakuje go MI ( i mozliwe ze tylko mi) do takiej pelnej satysfakcji z filmu. Po za tym co kto lubi ;) Ja bym sie nie obrazila jakby byl wątek romantyczny a kto inny bylby rozczarowany... kwestia gustu :)
Poprostu- ja bym sie cieszyla i juz ;) a to w jakiej postaci mialoby to byc- nie wiem obojetne mi ;) mogą byc poprostu w sobie zakochani (w sensie z wzajemnoscią) a moze byc to cos "bardziej dramatycznego" xD To tylko moje zdanie nic nikomu nie narzucam.

PS Ale zgadzam sie zdecydowanie- tej wersji którą opisalas/es stanowczo mowie NIE! Takze akurat (dokladnie) w tym wypadku i w tej sytuacji jestem po twojej stronie ;)

karolina277

ehhh nie mogę się doczekać na drugą cześć, jedynkę widziałem w kinie, mam na blu-ray, oglądałem to już kilka razy i szczerze, tak lekkiej i przyjemnej w odbiorze produkcji dawno nie widziałem.

karolina277

Też czekam na ten film, gdyż pierwsza część fajna jest. Tylko z tym romantyzmem... Hmm...

Wodda

Nie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones